TCL Seria C70

whiteak

Klub HDTV.com.pl
vip
@ Kłossowski

Jestem tym, który opublikował V379 na 4pda, a następnie został opublikowany tutaj. Próbowałem opublikować go tutaj, ale nie pozwala mi publikować linków. V379 jest oficjalny, pochodzi z TCL bezpośrednio, może nie pochodzi z TCL Europe, ale są też inne kraje na świecie, w których jest TCL. V379 jest oficjalny z TCL, dlaczego miałbym to zrobić, gdybym wiedział, jak odszyfrować pliki firmware, zrobiłbym lepszy firmware niż V379, który został wydany z "TCL". Dlaczego i jak ludzie wciąż chcą mówić, że nie jest to oficjalne, jest śmieszne, tylko dlatego, że niektórzy administratorzy tak twierdzą? To nie jest post nienawiści, tylko stwierdzenie faktów.
 
Ostatnia edycja:

klossowski

New member
Może się nieprecyzyjnie wyraziłem. Użyłem słowa "oficjalny" w znaczeniu "stabilny i ostatecznie zatwierdzony", a ten soft to raczej wersja "beta", tak jak Solaris 11.4 nie jest oficjalnym Solarisem, bo go jeszcze testują i wnoszą poprawki, a ze strony Oracle'a można go sobie pobrać i zainstalować, a nawet ponarzekać, że nie chodzi :p
Chociaż te wszystkie softy od TCL'a to raczej same wersje "beta", więc w sumie bez różnicy:bober:

Ps. A skoro to z oficjalnej strony TCL'a, to po co to wrzucać na jakieś 4pda? Nie można po prostu podać strony i każdy sam sobie ściągnie, to jakaś tajemnica jest?
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Zgadza się że wszystkie softy od TCL można uznać za wczesna bete. Jeżeli chodzi o dostępność tego softu to faktycznie wygląda to beznadziejnie na stronie TCL EU nie ma a na innych stronach jest tak samo tu by otrzymać soft to musisz pisać na do Kiki by Ci podał link jak by nie było można w pierwszym poście dodać linku lub utworzyć nowy post z linkami do aktualnego pliku aktualizacji

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

sulko

Member
Jestem tym, który opublikował V379 na 4pda, a następnie został opublikowany tutaj. Próbowałem opublikować go tutaj, ale nie pozwala mi publikować linków. V379 jest oficjalny, pochodzi z TCL bezpośrednio, może nie pochodzi z TCL Europe, ale są też inne kraje na świecie, w których jest TCL. V379 jest oficjalny z TCL, dlaczego miałbym to zrobić, gdybym wiedział, jak odszyfrować pliki firmware, zrobiłbym lepszy firmware niż V379, który został wydany z "TCL". Dlaczego i jak ludzie wciąż chcą mówić, że nie jest to oficjalne, jest śmieszne, tylko dlatego, że niektórzy administratorzy tak twierdzą? To nie jest post nienawiści, tylko stwierdzenie faktów.
No i zagadka rozwiązana:smile:
@whiteak czekam z niecierpliwością na Twój custom rom.
 

Paju12

New member
Witam. Czy ktoś już przetestował V379? Kupiłem 65" C70 i zastanawiam się czy zostać na Androidzie 6 czy może któraś wersja 7 jest mało problematyczna?
 

klossowski

New member
Witam. Czy ktoś już przetestował V379? Kupiłem 65" C70 i zastanawiam się czy zostać na Androidzie 6 czy może któraś wersja 7 jest mało problematyczna?

Nie ma nieproblematycznych wersji 7, ale zależy na czym Ci zależy, ja na 7 nie mam wifi przy instant power, ale to nie problem, bo tv wisi nad routerem, tv nie pamięta też wszystkich ustawień obrazu po każdym restarcie i to już jest denerwujące, ale są i plusy:) Jest PIP i AI i parę innych rzeczy. Poczytaj ten wątek, tam wszystko jest opisane dokładnie. W każdym razie zawsze możesz wrócić z powrotem do 6.
 

klossowski

New member
Cześć podpowie ktoś jak wrócić do androida 6 ? i jaki jest najstabilniejszy soft z 6tką ? Mam już dość czekania na stabilną 7ke

Tak samo jak wgrać upgrade. Robisz reset do ustawień fabrycznych. Wgrywasz plik Update.pkg na pendriva FAT32, podłączasz go pod USB2, wyciągasz wtyczkę, naciskasz przycisk power pod spodem tv, wkładasz wtyczkę cały czas trzymając wciśnięty przycisk power i czekasz, aż zacznie się instalacja.
6 możesz ściągnąć np. z https://yadi.sk/d/K9u77hTh3WZagx
Ver 173 jest stabilna, 184 chyba też.
 

MO_R

Member
Witam

Zastanawiam się nad TV
TCL u55c7006 2499 PLN
lub
SAMSUNG 4K UE55MU6172
2099 pln

Ponoć TCL nie ma HBO Go, z tego co zdążyłem się zorientować żaden tV z czystym systemem android go nie posiada.
Ale jest jakiś sposób aby je zainstalować, czy ktoś zna ten sposób i czy po instalacji aplikacja działa stabilnie.
 
Do góry