Pliki aktualizacji

daniiels

New member
Witaj i dziękuje za publikację linku. Czy możesz wstawić jakiś krótki opis roota dla TCL ?
Czy dla 373 konieczny jest root?
 

grzegorz1652

New member
Witam. Którą wersję polecacie żeby tv chodził szybko? bo wczoraj zaktualizowałem do v8-mt58t04-lf1v373 i tv zaczął mulić i łapać zwiechy
 

klossowski

New member
A nie masz wrażenia że tv zamula podczas wchodzenia w ustawienia czy w smart tv?

Też mam tę wersję oprogramowania i nic nie zamula, wcześniej były jakieś małe zawiechy to za radą forumowiczów odinstalowałem aktualizację YouTube'a i wszystko chodzi pięknie, ale ja oglądam parą godzin na tydzień, to może nie ma co się zamulić:bober: nie wiem
 

adams.archos

New member
U mnie też zamula. Założyłem już inny temat z brakiem RAM, i coraz bardziej jestem przekonany ,iż mam rację.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
No tak jak już było napisane ten soft nic nie zmienia wszystkie błędy z poprzedniej wersji pozostały. Niby nie jest autoryzowany przez TCL ale nawet jak by był to też nic nie zmieni oni nie potrafią zrobić dobrego oprogramowania i chyba trzeba się z tym pogodzić szkoda nerwów

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

klossowski

New member
Długi, chyba jesteś lekkim pesymistą:) Jeden gość pisał (Pneumat), że w nowym sofcie dużo lepsza jakość obrazu i świetny HDR, co prawda tę lepszą jakość testował tylko na ustawieniach fabrycznych, ale jak widać niektórym nawet kalibracji nie trzeba i są zadowoleni :bober:
 

d3m

New member
Długi, chyba jesteś lekkim pesymistą:) Jeden gość pisał (Pneumat), że w nowym sofcie dużo lepsza jakość obrazu i świetny HDR, co prawda tę lepszą jakość testował tylko na ustawieniach fabrycznych, ale jak widać niektórym nawet kalibracji nie trzeba i są zadowoleni :bober:
Po kalibracji faktycznie mam wrażenie, że obraz lepiej wygląda. Testowałem na filmie UHD i na netflixie.
 
Do góry