TCL Seria C70

d3m

New member
Testowałem kilka dni wersję 8.0. Jest o wiele lepiej i stabilniej. TV znacznie przyśpieszył. Ekran główny świetna sprawa daje dużą możliwość edycji.

Nie mam już problemów z Soundbarem Sony, który czasami pojawiał się na wersjach poprzednich. Problem polegał na sterowaniu soundbarem z poziomu tv.

TV nie gubi już ustawień interfejsu sieciowego gdy jest podpięty po kablu i włączona jest opcja szybkiego startu.

Nowych opcji ustawień ekranu jeszcze nie testowałem. Czekam aż kiki udostępni niebieskim kalibracje.

Jedyny problem jaki zauważyłem to tv potrafi się przyciąć na kilkanaście sekund gdy chcę coś wyszukać.
 

pioterek9

New member
Moje wnioski:
na plus:
- tv chodzi o wiele szybciej
- android szybciej się uruchamia po całkowitym wyłączeniu
- działa poprawnie DTS passthrough z xboxa po optyku
- płynniej działa youtube 4k 60 fps ale wciąż lekko przycina w porównaniu do MiBoxa albo Nvidi Shield - tam to jest 100% płynności
na minus:
- wciaż nie działa HDR na youtube ani na smart youtube
- dalej nie działa chromecast z HBO GO!!!

"działa poprawnie DTS passthrough z xboxa po optyku" yeah blisko rok na to czekałem jeszcze tylko hbo go i jesteśmy w domu, dzisiaj po południu instaluje i testy...
 

pioterek9

New member
jestem po dniu działania systemu w wersji 8 i generalnie nowy android zdecydowanie na plus - osoby lubiące kalibracje powinny być bardzo zadowolone jest mnóstwo opcji poprawiający ten aspekt wielki szacunek za prawidłowo działający DTS z xbox'a czekałem trochę ponad pół roku ale się doczekałem aby nie było za słodko niestety jeden minus pojawiający się już we wcześniejszych softach mianowicie wyblakły obraz po przejściu z HDR do trybu zwykłego i ponownie do HDR póki co zauważyłem ten problem przy wspomnianej konsoli więc grając w grę wychodzę do menu i po powrocie do gry konieczne jest przełączenie trybu obrazu na inny dowolny następnie powrót do ustawionego wcześniej i już jest ok - jeśli można by poprawić to w następnej aktualizacji bylibyśmy niemal blisko ideału :)
 

Tcep

New member
Ktoś wie jak naprawić powiadomienie brak połączenia z Ethernet?? Bo już mnie to wkurza. Mam połączenie za pomocą kabla.

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka
 

kolan

New member
Poproszę aktualizację do androida 8.0... 65C7026

Czy jest jakaś różnica w sofcie czy ma się 55 cali czy 65?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę na Pw podać maila.
Kolejne wysyłki do wszystkich po powrocie z Ifa z Berlina w poniedziałek.
 

whiteak

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeżeli jesteśmy błękitnym członkiem już otrzymywającym 8,0 aktualizacj ostatnim razem i, automatycznie dostajemy wysyłaliśmy nowelizującą wersję także? Lub potrzebujemy prosić mnie znowu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry