TCL Seria C70

Kraczykruk

New member
Cześć,
Pytanie do użytkowników 55C7026: który soft do TV, Waszym zdaniem, jest najbardziej stabilny i występuje najmniej błędów. Aktualizować do Androida 8, czy może cofnąć się do Androida 6?

Najbardziej stabilny jest A6, ale zawierał kilka błędów (np. nie działające wejście słuchawkowe), ale A8 też naprawdę nieźle daje sobie radę.

@DLUGI321
Co masz na myśli, że nie da się cofnąć do A6?
 

urania-marek

New member
Na obecną chwilę podobno nie można się cofnąć do wcześniejszej wersji. Jeśli chodzi o Androida 8 to po kilku godzinach testowania stwierdzam że szału nie ma. Główna zmiana to wygląd smart który daje znacznie większe możliwości dostosowania. Jeśli chodzi o opcje dodane w menu obraz na obecną chwilę nie działają tak jak powinny. Obecnie zauważyłem problemy z HDMI ARC które tak jak poprzednio działa bardzo wybiórczo raz włączy soundbar JBL BAR 5.1 raz nie raz niby się załączy ale nie można zwiększyć lub zmniejszyć głośności. Jest to bardzo denerwujące a występowało to już na poprzedniej wersji mimo że soundbar jest całkowicie sprawny.
Dzień doby.Mamy już sposób na cofnięcie androida 8.Odnośnie soundbara jbl bar 5.1 sprawdzałem u siebie i nie widzę żadnego problemu.Testowałem na 65p6046 i 65dp660.
 

DLUGI321

New member
Jeśli chodzi o soundbar JBL BAR 5.1 to nie tak ze cały czas jest problem ale dość często jak już zaskoczy to działa aż mu znów nie odbije

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

wwwKaczmarek

New member
Ktoś wie dlaczego nie można się zarejestrować na stronie tcl.eu? Pisałem do Nich na oficjalnej stronie facebook, odczytali ale póki co brak odpowiedzi...
 

DLUGI321

New member
Witam

W najnowszej wersji nie ma możliwości zatwierdzenia wpisanego kodu PIN w module CI. Czy jest jakaś szansa by TCL w końcu usunął ten komunikat który pojawia się za każdym włączeniem TV z informacją o podłączeniu modułu CI. Moim zdaniem jest on całkowicie zbędny i irytujący by za każdym razem mnie o tym informować mimo że nic z tym modułem nie było robione.
 

lwisnick

New member
Mam problem z aktualizacją. Próbowałem różnych kombinacji uruchamiania z wciśniętym joystickiem z pilota i bez pilota i niestety nie udało mi się uruchomić aktualizacji. Za każdym razem tv po prostu się uruchamia. Ktoś ma jakiś pomysł? TV świeżutki prosto ze sklepu z wersją 7.0.
 

MO_R

Member
Mam problem z aktualizacją. Próbowałem różnych kombinacji uruchamiania z wciśniętym joystickiem z pilota i bez pilota i niestety nie udało mi się uruchomić aktualizacji. Za każdym razem tv po prostu się uruchamia. Ktoś ma jakiś pomysł? TV świeżutki prosto ze sklepu z wersją 7.0.


Odłącz od prądu, na moment.
Włącz joystickiem, z tyłu tv,w momencie uruchamiania włóż pendrive.
Miałem podobnie ten sposób zadziałał ...
 

Sindbad0

New member
ktoś mógłby mi podesłać sławetny konfiguracje tv na email? dodatkowo czy ktoś wie dlaczego zawsze po wyłączeniu telewizora na nowym androidzie 8.0 nie zapamiętuje zapisanych ustawień? zawsze mi przycisza telewizor do poziomu 9 i tryby zmienia z użytkownika na standardowy~~

mój email slixo41@gmail.com także jak ktoś może niech poratuje konfiguracją
 

galandraco

New member
Witam wszystkich Klubowiczów i forumowiczów,

Jako do niedawna bardzo zadowolony użytkownik TCL C7026 proszę o pomoc w zakresie dostępu do softu na A8.

Obecnie mimo wszelkich prób zablokowania aktualizacji z wersji 6(wszystko super) do wersji 7 (wszystko już zostało powiedziane) nie udaje mi się utrzymać wersji 6 dłużej niż dzień.

Z tego co czytam A8 rozwiązuje szereg problemów. Czy mogę prosić o soft bądź namiar na soft na adres galandraco@gmail.com ?

Pozdrawiam
Jacek
 

galandraco

New member
Po pierwsze kolego wydaje mi się, że skoro się przywitałem to wypada odpowiedziec w podobnym tonie.

Po drugie przeczytałem cały wątek i postępuje zgodnie z instrukcją z TEGO wątku dotyczącego A8 do serii TCL C70

Po trzecie mimo 174 postów w okresie 5 lat pozwolisz, że poczekam na odpowiedź Kogoś bardziej kompetentnego i z wyższym poziomem kultury.

Pozdrawiam
 
Do góry