TCL Seria C70

Ajothe

New member
Żeby to miało większy sens należałoby robić zdjęcia porównawcze w tych samych warunkach oświetleniowych z podaną zawsze taką samą przesłoną, czasem naświetlania, iso i ogniskową. Wtedy byłaby możliwość porównywania różnych modeli TV.
 

Sonikos

New member
Żeby to miało większy sens, to trzeba byłoby ten telewizor zobaczyć gdzieś na żywo. Do tej pory nie wiem, co dzieje się z produkcją w Żyrardowie, że nie trafia do sprzedaży i - kluczowe pytanie - dlaczego nie trafia do sprzedaży ? Do tej pory myślałem że jak fabryka coś produkuje, to żeby to sprzedać :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest wątek o kalibracji. To jest wątek o telewizorach TCL C70.
Wszystkie wątki nie na temat będą kasowane.
 

stachuu0

New member
Wydaje mi się, że dotyczyły kalibracji m.in. naszych C70, ale co ja tam wiem o zabijaniu. Z innej beczki - dzwoniłem do Pana Marka, będzie rozmawiał z kimś na temat znikającego dźwięku po złączu słuchawkowym w C70. Czy komuś z nabywców C70 też znika dzwięk po wygaszeniu telewizora i ponownym uruchomieniu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pan Marek Popełnił błąd przy kalibracji i Pan Marek przeprosił wszystkich już 100 razy. Ile będzie go jeszcze kopać ???
 

jurasikk

New member
Wydaje mi się, że dotyczyły kalibracji m.in. naszych C70, ale co ja tam wiem o zabijaniu. Z innej beczki - dzwoniłem do Pana Marka, będzie rozmawiał z kimś na temat znikającego dźwięku po złączu słuchawkowym w C70. Czy komuś z nabywców C70 też znika dzwięk po wygaszeniu telewizora i ponownym uruchomieniu?
Wczoraj też to stwierdziłem, że zniknął dżwięk na złączu słuchawkowym
po ponownym uruchomieniu tv, model 49C70.
 

urania-marek

New member
Wydaje mi się, że dotyczyły kalibracji m.in. naszych C70, ale co ja tam wiem o zabijaniu. Z innej beczki - dzwoniłem do Pana Marka, będzie rozmawiał z kimś na temat znikającego dźwięku po złączu słuchawkowym w C70. Czy komuś z nabywców C70 też znika dzwięk po wygaszeniu telewizora i ponownym uruchomieniu?

wczoraj rozmawiałem z MARCINEM GERLACHEM z TCL .OBIECAŁ ŻE WSZYSTKIE WASZE UWAGI SPRAWDZI.
 
Do góry