TCL Seria C70

pako_umrzyj

New member
Akurat u siebie nie widzę problemów z netflixem, czasami laguje ale wystarczy przeładować apkę, raz na kilka dni, bo wychodzenie z netflixa nie zamyka apki, ładuje się przy pierwszym uruchomieniu z napisem N, ustawienia/pomoc/zaladuj ponownie
Głównie oglądam seriale 4k/hdr

A co do dzwięku po optyku to co poprawiono?
Ja mam czasami tak że wyłacza mi się kino, dzieje się to odkąd mam TCLa i nie wiem czy pada kino czy to wina tv. Innych problemów nie zauważyłem, mam od nowości andka 7 ver softu 315

Czy po aktualizacji tracą się ustawienia?
 
Ostatnia edycja:

pako_umrzyj

New member
Czytałem opinie userów P60, czy u nas na v346 też po skończeniu oglądania HDR jest problem z dziwnymi kolorami? Bo nie wiem czy wgrywać czy czekać na nowszy soft, bo strasznie dużo oglądam hdr'ów
 

DLUGI321

New member
Problem z HDR tyczy się P60 jak i C70 więc ja na twoim miejscu bym poczekal jeżeli wogole to naprawia

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

pythondancer

New member
Panowie, może to głupie pytanie, ale gryzie mnie i nie umiem znaleźć: Jak załączyć PIP?
Drugie jeszcze dziwniejsze, ale bardziej mnie gryzące: Czy da się poukrywać "ikony"/skróty z ekranu? Albo jakoś wpakować w folder jak na smartfonie?
 

Rororo

New member
Czytałem opinie userów P60, czy u nas na v346 też po skończeniu oglądania HDR jest problem z dziwnymi kolorami? Bo nie wiem czy wgrywać czy czekać na nowszy soft, bo strasznie dużo oglądam hdr'ów

Ja co jakiś czas łapałem się na tym że TV z ustawień "film" przechodzi na "dynamiczny".
Dopiero wczoraj się zorientowałem że wszystko się przestawia po wyjściu z trybu HDR.
I wszystko przy sofcie v3.15 czyli android 6....
 
Ostatnia edycja:

ligeza

Member
Jest jakiś changelog? U mnie na v353 nadal zdarza się problem z przekłamaniem kolorów po wyjściu z HDR.

Edit.

Sprawdziłem jeszcze raz wersję i okazało się że coś poszło nie tak bo numerek był stary. Wgrałem ponownie i od razu sprawdziłem wersję softu. Jak na razie problem z HDR nie występuje.
 
Ostatnia edycja:

h2pc

New member
Pytanie: mam plik update.pkg z v353. Na TV mam jeszcze androida 6. Czy żeby wgrac ten update muszę najpierw wgrać androida 7?
 
Do góry