TCL Seria C70

O japier... poważnie??? Aż takie problemy? Czy jest jakaś propozycja konkurencyjnego 55 cali która oferuje coś porównywalnego w jakości obrazu ale nie jest TCLem (oczywiście mówimy ty o okolicach 3000zł)?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ewentualnie Sony 55XD lub XE7005 i tylko tyle , więcej nic sensownego nie ma ale na Twoim miejscu czekałbym na nowego TCL-a do marca DP66 może będzie lepszy i nie będzie problemów z dźwiękiem
 
Ostatnia edycja:

viptomek

New member
czym rózni się seria 7006 od 7026 , 7026 jest tanszy o 500zł i coś jeszcze?

witam serdecznie,
to mój pierwszy post.
szukam tv 65 cali i mam pytanie:

czym rózni się seria tcl 7006 od 7026 , 7026 jest tanszy o 500zł i coś jeszcze?
 

Crocodil

New member
@viptomek: Wszystko wskazuje na to że fizycznie 7006 i 7026 niczym się nie różnią. Oznaczenia są różne dla różnych kanałów dystrybucji.
 

viptomek

New member
podobno c7026 ma GŁOSNIKI JBL takie same jak c7006, tak mi powiedziano w media expert.

za tv 65 cali tcl c7026 musiałbym zapłacić 4750zł z pilotem głosowym za darmo.

Brać czy czekać do marca na d66 ?, ale czy kupie nawet w podobnej cenie.

CZY HDR w tym c7026 będzie widoczny na ps4 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oferta dla niebieskich jest lepsza.
Model P60 - to nie C70 , ale na początku pewnie będzie sporo kosztował.
C70 z update ANdroida 7,0 które wgrywany - świetnie działa.
 

Fulcrum29

New member
podobno c7026 ma GŁOSNIKI JBL takie same jak c7006, tak mi powiedziano w media expert.

za tv 65 cali tcl c7026 musiałbym zapłacić 4750zł z pilotem głosowym za darmo.

Brać czy czekać do marca na d66 ?, ale czy kupie nawet w podobnej cenie.

CZY HDR w tym c7026 będzie widoczny na ps4 ?

Może od końca - HDR będzie prawie zerowy bo tv ma za niską max. jasność. Porównaj sobie ten tv z podobną technicznie konkurencją, dasz radę kupić w takiej samej cenie? Raczej wątpię, niestety trzeba już zauważalnie dorzucić kasy, stąd albo liczysz się z tym że nie wszystko jest super-pięknie-ładnie albo mówi się trudno i płacisz. Nie ma nic za darmo. Czy czekać na kolejną serię - wg mnie nie ma sensu. Jesteś pewien że będzie w marcu? A może przesunie się premiera na czerwiec? W dystrybucji w pl będzie w październiku... a na koniec okaże się, że zje*@#$% androida najnowszego i musisz czekać na poprawki, które będą już lada chwila, za momencik. W C70 wisz co bierzesz, wątek ma 250 stron sporo osób, POSIADACZY tv wypowiedziało się o nim i z pewnością opinię można sobie wyrobić.
Ja mam 49 cali, jestem zadowolony, w tej cenie nic lepszego nie było. Wieczorami oglądamy z żoną i w (_!_) mamy czy siedzi tam matryca od samsunga, czy od china coś tam czy od rubina. Ogląda się przyjemnie. Jak ktoś lubuje się w cyferkach, androidach 8.3 z konieczną aktualizacją do 8,42 to może kupować tv w nieskończoność :)
 

Szpura

New member
Może od końca - HDR będzie prawie zerowy bo tv ma za niską max. jasność. Porównaj sobie ten tv z podobną technicznie konkurencją, dasz radę kupić w takiej samej cenie? Raczej wątpię, niestety trzeba już zauważalnie dorzucić kasy, stąd albo liczysz się z tym że nie wszystko jest super-pięknie-ładnie albo mówi się trudno i płacisz. Nie ma nic za darmo. Czy czekać na kolejną serię - wg mnie nie ma sensu. Jesteś pewien że będzie w marcu? A może przesunie się premiera na czerwiec? W dystrybucji w pl będzie w październiku... a na koniec okaże się, że zje*@#$% androida najnowszego i musisz czekać na poprawki, które będą już lada chwila, za momencik. W C70 wisz co bierzesz, wątek ma 250 stron sporo osób, POSIADACZY tv wypowiedziało się o nim i z pewnością opinię można sobie wyrobić.
Ja mam 49 cali, jestem zadowolony, w tej cenie nic lepszego nie było. Wieczorami oglądamy z żoną i w (_!_) mamy czy siedzi tam matryca od samsunga, czy od china coś tam czy od rubina. Ogląda się przyjemnie. Jak ktoś lubuje się w cyferkach, androidach 8.3 z konieczną aktualizacją do 8,42 to może kupować tv w nieskończoność :)


AMEN.


Od siebie dodam jeszcze tylko tyle że ps4 pro po przesiadce ze "zwykłego" tv na TCL, obraz w 4k daje radę nawet jeżeli hdr słabo wypada ;)
 
Trochę z innej beczki.

Podpowie mi ktoś jak doprowadić do korzystania z jednego pilota - 75C70 i modem Orange - który jest podłączony przez HDMI do HDMI1

Może choć link do jakiegoś opisu.

Z góry - THX
 
W tym momencie mam 3.
Od TV standardowy, Od TV głosowy i od modemu Orange.
Teoretycznie idzie przywyknąć, ale domownicy dają czadu.
Co w praktyce powoduje, że ja robię za uruchomiacza TV.
Niby na pilocie od orange jest przycisk TV ale na moim TV nie robi wrażenia.
Samym pilotem od TV tego nie ogarnę - sygnał idzie z modemu, więc kanały muszę wybierać również tam.
 

ligeza

Member
Tak na szybko po instalacji nowej wersji siódemki.
1. Nadal złącze słuchawkowe przy szybkim uruchamianiu TV nie działa. Czy to jest aż takie trudne do naprawienia?
2. Po włączeniu jakiejś pokazówki w HDR tv się zrestartował (pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, możliwe że to jednorazowe)
3. Po włączeniu filmu w HDR zdarza się że obraz robi się jakiś dziwny i już tak zostaje nawet na dekoderze podpiętym przez HDMI. Pomaga restart TV.
 

Attachments

  • VID_20180210_083030718.mp4_snapshot_01.32.jpg
    VID_20180210_083030718.mp4_snapshot_01.32.jpg
    369,6 KB · Wyś: 81

xRAFx

New member
Gdzie ten poprawiony soft ? Jakiś link ?
Działają w nim już tak podstawowe funkcje jak szybkie uruchamianie TV ?
C70
 
Do góry