TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

grande

New member
Witam. Postaram się odpowiedzieć na parę pytań. Żadne polskie aplikacje nie są zainstalowane, trzeba korzystać ze sklepu gogle play i zainstalować np.iplę oraz kodi i dopiero za pomocą odpowiedniej wtyczki uruchomić tvn player. Zainstalowałem iplę i działa, aczkolwiek w porównaniu do mojego poprzedniego telewizora ,którego jeszcze mam, czyli plazmy pasanonica VT50 to aplikacja seryjnie zainstalowana jest zdecydowanie lepsza, ale to już urok androida.TVN player nie instalowałem więc się nie wypowiem co do jego działania przez KODI. Telewizor nie smuży ,mecze piłki nożnej ,tenis oraz inne sporty gdzie ruch kamerą jest szybki ogląda się dobrze, biel jest biała ale nie jest to biel oledowska i nigdy nie będzie biorąc pod uwagę podświetlenie matrycy, kolory są bardzo dobre, głośniki fajnie wyglądają i dobrze grają, przeglądarka internetowa daje radę. Jestem na razie zadowolony i mam nadzieję ,że tak będzie do końca.PS. android to ma do siebie , że za którymś razem może się zawiesić, taki jego urok ,aczkolwiek mi się to jeszcze nie zdarzyło.
 

pysioslaw

New member
Wczoraj oglądałem kingsman w 1080p na X2. Film z dość dynamiczna akcja zero smużenia, akcja dynamiczna odświeżanie odpowiednie, bardziej dynamiczne niż na mojej wcześniejszej plazmie. Biel jest biala, oczywiście zależy to też od ustawień na jakich oglądamy tv. Android jak narazie ani razu się nie zacial, działa dość płynie, wydaje mi się że lepiej niż w 75xe9005 teścia. Dziś mam zamiar obejrzeć coś w solidnym 4k, również ZDM relacje. Ogoleni narazie jestem zadowolony, telewizor świeci ładnie, dynamicznie, nie trzeba używać zewnętrznych głośników . Dodatkowo naprawdę ładnie się prezentuje, dzięki specyficznym głośnika jest inny niż wszystkie pozostałe telewizory. Ogólnie polecam

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Desverger

New member
Wczoraj oglądałem kingsman w 1080p na X2. Film z dość dynamiczna akcja zero smużenia, akcja dynamiczna odświeżanie odpowiednie, bardziej dynamiczne niż na mojej wcześniejszej plazmie. Biel jest biala, oczywiście zależy to też od ustawień na jakich oglądamy tv. Android jak narazie ani razu się nie zacial, działa dość płynie, wydaje mi się że lepiej niż w 75xe9005 teścia. Dziś mam zamiar obejrzeć coś w solidnym 4k, również ZDM relacje. Ogoleni narazie jestem zadowolony, telewizor świeci ładnie, dynamicznie, nie trzeba używać zewnętrznych głośników . Dodatkowo naprawdę ładnie się prezentuje, dzięki specyficznym głośnika jest inny niż wszystkie pozostałe telewizory. Ogólnie polecam

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Miło słyszeć, że sprzęcicho dobrze chodzi. Jeszcze kilka dobrych opinii i trzeba będzie szykować portfel :) na 65''. BTW, możesz zapodać fotkę jak się prezentuje u Ciebie ten X2?
 

pysioslaw

New member
Tak się prezentuje telewizor, jak narazie wszystkim gościa się podoba
ffef2930ac0f71eb1affbeabd9e2d3ec.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

syberka

New member
Korci. Dwa tygodnie cieszę się c70 ,ale x2 mnie zauroczył. I teraz jest dylemat! Czy Ktoś z posiadaczy może wkleić fotkę z fragmentu filmu "okrojonego pasami góra-dół" czy te pasy są podświetlone czy całkowicie czarne. Piszę o zmroku lub braku światła(noc)
 

pysioslaw

New member
Pasy minimalnie są podświetlone, co do wyglądu to kobieta była bardzo sceptycznie nastawiona do głośników, jak pokazywałem na zdjęciu, już w sklepie stwierdzial, że coś w sobie mają i że nawet się jej podoba
7ad05985f1e29f24d8c5c3f2f8407339.jpg
4c926720717cf22e370d7c499531af8f.jpg
eddbe5a1cd258f7eed08ba2a09a68232.jpg


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

syberka

New member
Wielkie dzięki za wstawki pysioslaw. Jest moc w wygladzie, ale nie to jest najważniejsze. C70 ma jak wspomniałem około 2tyg i widzę ,że x2 niedługo zagości na salonach w moim M1 :)
Pytanie gdzie zmieścić oba?
 
Ostatnia edycja:
Jutro wjeżdża mój TCL X2 55 cali z neonetu, właśnie dzwonili z potwierdzeniem - 3949 zł :). Myślę, że w tej cenie można zaakceptować matrycę 60Hz ;). Moje info o tym tv, w tym biel, płynność matrycy, android jutro wieczorem :). Pozdro
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Należy dodać, że cena wynikła z powodu pomyłki osoby wpisującej ceny do sklepu i za którą to pomyłkę pewnie zapłaci z własnej kieszeni.
 

Desverger

New member
Ciekawe, że X2 nie ma jeszcze w ofercie w USA. Tu jesteśmy lepsi. Szkoda, że tylko pod tym względem. Bo jak się patrzy na tabelę z danymi technicznymi modeli z USA to wszystkie serie są 120 Hz. Na youtube też o X2 mało -tylko stare filmy z IFA. Kiki wrzuć coś na swoim kanale.
 
Do góry