TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostałem na PW tylko pięć podziękowań, więc chyba nie wszyscy jeszcze się nacieszyli. Prosiłem ich od razu o wpisy na forum.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki a X1 będzie w RP dostępna ? Jeśli tak to w cenie około 4 tys Euro bo tak coś widziałem w necie za granicą - oczywiście za 65 cali.. I gdzie jest serwis gwarancyjny jak i po gwarancyjny w RP dla tv TCL?
 

pysioslaw

New member
Od soboty używam X2, narazie wszystko mi się podoba, ładnie świeci, dzwiek jak na telewizor bardzo przyzwoity, telewizor solidnie wykonany, dobrze się prezentuje w salonie, android działa płynnie bez zawieszania się. Narazie najlepszym źródłem z jakiego oglądałem jest Netflix. Czarny jest całkiem czarny, kolory w zależności od ustawień potrafią być bardzo kolorowe albo stonowane. Narazie nie miałem czasu i okazji żeby pobawić się bardziej xzymkolwirk.
329488e4cca43b162e230ee731a7bc5a.jpg


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pieprzysz głupoty jak mały karzeł po dużym piwie.
X2 nie ma w oficjalnej dystrybucji - aniby w jakiej jest ???
Co składamy je w piwnicy ???
Szkoda że głupota nie boli...

A głupi troll na Ceneo nawet nie widział go na oczy !
Bo na razie tylko my je sprzedajemy.
I Ci co kupili są bardzo zadowoleni.
A troll nie ma co napisać bo go nie widział na oczy, więc pisze to co ktoś mu podpowiedział bo jest za głupi żeby to wymyślił sam.
 
Ostatnia edycja:
Chodzi mi o sklepy sieciowe lub chociażby poprzez wyszukanie go przez ceneo, czy google, gdzie można kupić telewizor nie wchodząc na twoje forum. Wyobraź sobie, że nie każdy tu zagląda i zapewne większość ludzi nawet nie wie, że można go u ciebie kupić. Nazywasz to forum głównym nurtem sprzedażowym marki TCL? Mógłbym się rozwinąć, ale nie mam zamiaru. Zejdź trochę z tonu, bo ja ciebie nie obrażam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry - przepraszam !
Ale nie można pisać nie prawdy !
Jesteśmy oficjalną dystrybucją od ponad 30 lat.
Wszystkie produkty sprzedajemy z polskiej dystrybucji z polską gwarancją !
Wiele produktów jest sprzedawanych w sklepach na wyłączność , nie oznacza to, że nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
profeta - możesz zamówić prezentację do własnego domu i tam najlepiej sprawdzisz. Jeśli kupujesz nie płacisz za transport, za montaż ani za uchwyt.
Jeśli nie kupujesz płacisz 350 zł za transport.

Kiedy będą - ano wtedy gdy zainteresowana sieć je odpowiednio wcześnie zamówi. Dziś nie produkuje się na magazyn.
Francuzi zamawiają codziennie i mają.
My zamawiamy i mamy.
Nie nie jest wina fabryki, ale sieci że nie zamawiają..
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
No dobra Panowie, nie pić piwa tylko pisać recenzje jak daje rady to cudo! Jak w sporcie i w szybkich scenach filmowych? Żartuję oczywiście ale dzielcie się uwagami nawet małymi. Niezdecydowani czekają. Kiki, miałeś wrzucić „artystyczne” fotki bieli czyli X2 vs Oled po kalibracji. Ludziska odezwijcie się. Wielu forumowiczów czeka z ” palcem na spuście” czytaj portfelu czy kupić czy nie. Na taśmie jest zarzut, że liście na OLED są wyraźne a na X2 nie co widać mimo słabej reprodukcji zdjęć. Wielu forumowiczów ma (w tym ja) TV 100Hz i nie wie czy wbijać w ten TV czy kupować co innego. Znajdźcie te 10minut i opiszcie swoje doznania z tym odbiornikiem. Ale tak szczerze. Za wygląd ma u mnie 9/10 - miałby 10 gdyby nie ten czarny pasek przy ramce górnej i bocznych. Trochę to psuje ten zachwalany „frameless”. Ale jest to do przełknięcia. Jako fan piłki ( oglądam naszą, hiszpańską i niemiecką) i filmów akcji czekam na info odnośnie smużenia. Oglądać i dzielić się informacjami plizzz :) Katujcie go też pod względem zwiech w Andku. Mam w domu jeden TV na androidzie i potrafię go zwieść. Dla mnie to jest do przełknięcia ale dl moich rodziców i małżonki jest to niestety nie do przejścia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz kupić, obejrzeć , potestować, jak Ci się nie podoba -zawsze możesz zwrócić . Lepszej formuły chyba nie ma .
 

dkr

New member
Odebrałem wczoraj 65'. Transport od kikiego - rewelacja. Nawet byłem zaskoczony, że dostałem uchwyt do montażu na ścianie, choć tego nie przewiduje. Papiery po kalibracji również były w pudełku.

Obejrzałem wczoraj na Netflixie Minduhntera - HDR (bardzo dobry HDR). Włączyłem Narcosa (z 15min) w UHD i jest bardzo dobrze. Obejrzałem również Wonder Woman (kopia zapasowa 4K ;) ) i było już tylko dobrze. Może taka kopia.

Smużenia i innych artefaktów nie zobaczyłem. Co do bieli... hmmm dla mnie była biała.

Największe wrażenie zrobily 'reklamówki' na youtubie w 4K. Tu jest WOW!

Andek spisuje się dobrze, nie było zgrzytów.

Tylko mam problem z połączeniem telefonu Samsung S8+ poprzez funkcję SmartView. W poprzednim TV od LG bez problemu się łączył. Tutaj dopiero połączyło przez aplikacje - Tcast.

Heh i mam problem ze znalezieniem przeglądarki stron. Myślałem, że mogę z poziomu sklepu Google po prostu wyszukaj i zainstalować.

Głośniki robią robotę! Pierwszy raz słyszę, żeby tylko od samego TV taki piękny dzwiek wychodził.

PS da się wyłączyć jakoś tę biała lampke czuwania przy wyłączonym TV? Ta na dole. Oświetla mi pokój:)

Niezdecydowanym polecam jednak zobaczenia na żywo tego kolosa i podjęcie decyzji. Ja jestem zadowolony.
 

dzonson

New member
Siemanko. Mam takie pytanko z innej beczki. Jak w tym tv wygląda sprawa z aplikacjami tvnplayer, ipla i TVP vod
I przeglądarka internetowa. Czy te apki są i działają prawidłowo. Przymierzam się do tego tv ale jak np tvnplayer nie działa albo go nie ma to bym miał jazdę w domu bo moja żona ogląda wszystkie seriale przez te apki. A to jest dla mnie pretekst do zmiany tv bo na moim stary Samsungu praktycznie te apki już nie istnieją.
 
Ostatnia edycja:
Do góry