TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

deejayx

New member
"Najlepiej w głównym tv"

Nie ma u mnie tego nawet na zwykłej telewizji, jakiś inny model mam czy jak ? ;)
 

Attachments

  • IMG_20211105_132407.jpg
    IMG_20211105_132407.jpg
    318,1 KB · Wyś: 71
Ostatnia edycja:

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moje pierwsze spostrzeżenia po dwóch dniach, soft v78, zacinało mi się youtube w 4k teledyski, netflix wyskoczył błąd tvq-pb-101. Po wyłączeniu tv, tym z przytrzymaniem power, mimo wcześniejszego ustawienia obrazu na film, telewizor włącza się na standard. Problem z hdmi-cec, w połowie, gdy wyłączam dekoder tv się nie wyłącza, ale jak mam wszystko wyłączone i włączę dekoder to tv się włącza...
Kurcze dwa dni mam tv i takie kwiatki... Może wgrać inny soft, tylko który....?
 

deejayx

New member
Moje pierwsze spostrzeżenia po dwóch dniach, soft v78, zacinało mi się youtube w 4k teledyski, netflix wyskoczył błąd tvq-pb-101. Po wyłączeniu tv, tym z przytrzymaniem power, mimo wcześniejszego ustawienia obrazu na film, telewizor włącza się na standard. Problem z hdmi-cec, w połowie, gdy wyłączam dekoder tv się nie wyłącza, ale jak mam wszystko wyłączone i włączę dekoder to tv się włącza...
Kurcze dwa dni mam tv i takie kwiatki... Może wgrać inny soft, tylko który....?

Soft 072 stabilny i zero problemów które opisałeś.
 

Adresik84

Member
Jak by się ktoś chciał pobawić to zostawiam
Ustawienia TV > Obraz > Zaawansowane > Jasność > Kontrast i typ .....
1950 - Ogólne menu serwisowe (menu projektowe)
9735 lub 6428 - Podsekcja Menu fabryczne
9705 - Podsekcja Menu serwisowe
6405 - podrozdział Menu Hotelu
6425 — Czas pracy telewizora i szybki dostęp do resetowania (Resetuj wszystko i Resetuj sklep)
 

Tomasz76

New member
Na tej stronie nowi członkowie lub nowi użytkownicy ?

Jak widać są, choćby kolega poniżej ale też można sprawdzić po dacie meldunku.
Z drugiej strony zastanawiam sie why ?

Już wiem, jeśli chcemy wejść w tryb ekspercki to tryb inteligentne ustawienia musi być wyłączony.

Rozsądne, jeśli chcemy by AI zmieniało coś w locie, które pewnie operuje na profilu defaultowych ustawień, to nie powinniśmy móc zmienić bazy na której jego praca sie opiera. Myślę że to całe AI to tak naprawdę algorytm z szablonami który w locie porównuje to co zna z tym co aktualnie przetwarza procesor obrazu i ewentualnie w locie wpływa na jego przetwarzanie.
 

deejayx

New member
Jak widać są, choćby kolega poniżej ale też można sprawdzić po dacie meldunku.
Z drugiej strony zastanawiam sie why ?



Rozsądne, jeśli chcemy by AI zmieniało coś w locie, które pewnie operuje na profilu defaultowych ustawień, to nie powinniśmy móc zmienić bazy na której jego praca sie opiera. Myślę że to całe AI to tak naprawdę algorytm z szablonami który w locie porównuje to co zna z tym co aktualnie przetwarza procesor obrazu i ewentualnie w locie wpływa na jego przetwarzanie.

Tak i na moje oko działa bardzo fajnie, ale to wiadomo jednemu podpasuje drugiemu nie.
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie jeśli możecie to pochwalcie się swoimi ustawieniami, bo mnie te od kikiego jakoś nie pasują i szukam czegoś optymalnego...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ta kalibracja służy tylko do oglądania wieczorami i w nocy.
Na dzień się nie nadaje.
Zadzwoń proszę to Ci dopowiem co i jak.
 

tycobb

New member
Czy ten telewizor posiada funkcje "wyłącz obraz" by np. słuchać Spotify bez opcji świecącego się niepotrzebnie ekranu?
Obecnie mój Sony 65xe8505 posiada taka opcje.
 

SDman

Banned
Od lat posiada to każda firma więc i pewnie TCL.
Różnią się tylko ilością klikniec aby to uzyskać, najgorzej Panasonic 11 kliknięć. Sony 2.
 
Do góry