TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

Aliens

New member
Network update doesnt work. @alienspl have you reset your tv after update in service menu?

nie resetowałem.. raz kiedys to zrobiłem pierwszy raz jak kupiłem i system sie wysypał i to było moje pierwsze wgrywanie z pendrive... przez Power Off..
 

Aliens

New member
Kurcze , mam dosc ,dzis rano wstaje zeby właczyc TV a tu kupa ,tylko dzwiek ,, szlak mnie trafia juz..I znowu naprawa przez V83 o dziwo wszyskie ustawienia jakie miałlem na v191 zostały , apki też..
 
Ostatnia edycja:
R

Rrot

Guest
Witaj , jak przywrócić soft mam ciemny ekran nic nie widać tylko reaguje pilot , napewno trzeba mieć soft na pendrive tylko co wcisnąć żeby zaczęło się instalować ?
 
odpinasz TV z prądu trzymasz przycisk power na tylnej obudowie i wpinasz kabel zasilajacy. Musisz miec starsze oprogramowanie i wlozony penek w usb 2.0 (u góry).
Kolejna osoba z psującym się softem.
proponuję zgłaszać do obsługi TCL - ja zgłaszałem na messengerze
 

Aliens

New member
odpinasz TV z prądu trzymasz przycisk power na tylnej obudowie i wpinasz kabel zasilajacy. Musisz miec starsze oprogramowanie i wlozony penek w usb 2.0 (u góry).
Kolejna osoba z psującym się softem.
proponuję zgłaszać do obsługi TCL - ja zgłaszałem na messengerze

zgłaszałles, i co jaki odzew od nich?
 

Aliens

New member
Zgłosiłem tez swoje problemy wiadome, i radzili poczekac bo ma wyjsc cos nowego.. A jezeli sie zdecyduje na aktualizacje i wystapi problem ponownie to mam zgłaszac serwisowi. Aktualizacja dla wskazanego modelu powinna być wkrótce dostępna na naszej stronie internetowej. Czyli dla mojego 65P815
 
Ostatnia edycja:

Szabla15

New member
Aby wgrać ID Projektu wciskamy (nawet na czarnym ekranie tak jak pisałem wyżej): 062598+MENU+XXX gdzie xxx to właśnie nr projektu w moim przypadku to 283 (65P815) po czy nastąpi restart i obraz się pojawi
 

Attachments

  • IMG_20211206_154920.jpg
    IMG_20211206_154920.jpg
    741,3 KB · Wyś: 24
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
Aby wgrać ID Projektu wciskamy (nawet na czarnym ekranie tak jak pisałem wyżej): 062598+MENU+XXX gdzie xxx to właśnie nr projektu w moim przypadku to 283 (65P815) po czy nastąpi restart i obraz się pojawi
wiem ze tez mam 283.. wiec jezeli zrobie jak napisałaesto obraz wskoczy całe menu Android TV ??
 
Do góry