TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

Szabla15

New member
Zdjęcie poniżej
 

Attachments

  • IMG_20211206_183049.jpg
    IMG_20211206_183049.jpg
    907 KB · Wyś: 13
i jak rezultat, ja juz sprawdzałem project ID i niby mam poprawny, na obecnym sofcie, pytanie czy on się nie zmienia wraz z aktualizacją.


How to modify the project ID:
This operation is performed with the remote control:
-
Power on the TV
-
Do the key sequence 0 6 2 5 9 8 MENU X X X. Where X X X is the project ID
Note: If the remote controller has the menu button then you have to use the menu button.
If the Remote controller don’t have the menu button then you need to use this button as menu.
Remarks:
-
The project ID is always three digits : 34 is 034
-
A model can have several project ID if it has been manufactured with several panels.
-
At the end of the key sequence the TV must reboots alone if the project ID has been
understood by the TV. If it doesn’t, update the product with the last software available and
try again.
Example:
For the product U55P6006 the key sequence is: 0 6 2 5 9 8 MENU 0 3 4

1637699680139-png.5466195
 

Aliens

New member
pytałem przeciez , czy cos sie stanie jak to zrobie. Czyli mam rozumiec ze tylko jak czarny obraz bedzie to mam to robic?? Np. chciałbym update zrobic i co , jezeli wyskoczy po tym czarny obraz ??
 
teoretycznie z tego co pisze szabla, to po nieudanym updacie ta kombinacja powinna zadziałac. jednak jak to bylo na XDA tam zalecali sprawdzić ten product ID sprawdzalismy, niby mamy poprawne. Nie sprawdzaliśmy jedynie tego po nieudanym updacie
 

krzys1540

New member
Witajcie,
Dziś postanowiłem poszukać aktualizacji do mojego TCL. Trafiłem na ten temat i od razu pobrałem stabilna wersje. Oczywiście jak większość z was do utraty prądu lub twardego wyłączenia miałem obraz, po ponownym włączeniu obrazu brak. Sprawdziłem identyfikator projektu przed i po update i w moim przypadku zostaje on niezmienny. Próby wpisania go na nowo przy czarnym ekranie są bezskuteczne i tylko straciłem czas na tą super aktualizacje. Próby wgrania nowszego androida u mnie również kończyły się z takim samym skutkiem jak w przypadku wgrywania aktualizacji stabilnej. Czy ktoś z was orientuje się czy ten update który ma wejść na dniach również będzie tak się babrał ? Czy nie warto nawet tracić czasu na próby ? (Chodzi mi o informacje zwrotna od producenta) Kolejna sprawa czy udało się komuś opanować ten czarny ekran czy nadal jest to wielka niewiadoma ? Dodam Ze powrót do ori Softa 83 rozwiązuje mój problem i ekran działa prawidłowo

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
Witajcie,
Dziś postanowiłem poszukać aktualizacji do mojego TCL. Trafiłem na ten temat i od razu pobrałem stabilna wersje. Oczywiście jak większość z was do utraty prądu lub twardego wyłączenia miałem obraz, po ponownym włączeniu obrazu brak. Sprawdziłem identyfikator projektu przed i po update i w moim przypadku zostaje on niezmienny. Próby wpisania go na nowo przy czarnym ekranie są bezskuteczne i tylko straciłem czas na tą super aktualizacje. Próby wgrania nowszego androida u mnie również kończyły się z takim samym skutkiem jak w przypadku wgrywania aktualizacji stabilnej. Czy ktoś z was orientuje się czy ten update który ma wejść na dniach również będzie tak się babrał ? Czy nie warto nawet tracić czasu na próby ? (Chodzi mi o informacje zwrotna od producenta) Kolejna sprawa czy udało się komuś opanować ten czarny ekran czy nadal jest to wielka niewiadoma ? Dodam Ze powrót do ori Softa 83 rozwiązuje mój problem i ekran działa prawidłowo

Pozdrawiam

czyli co ,ta kombinacja cyferek co jest wyzej podana to nic nie daje przy czarnym ekranie?? A miało byc po problemie jak kolega opisywał tam w poscie..
 
Ostatnia edycja:
Do góry