TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

Aliens

New member
ok, a poza tym chyba dalej będe atakował support, że pomimo wypuszczenia nowej wersji nasze panele nadal nie zostały dodane i nie są wspierane
ja na Oficjanym TCL na FB ich atakowałem to nawet nie ustosunkowali sie do zadanych pytan.. Tylko prosili o prywatne kontakty , to napisałem ze nic to nie daje po rozmowie na prywatnym ..
 
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
https://files.fm/f/85ucnwxh8

Android 11 pojawił sie jakis nowy soft testowy.. wersja OTA
Select Firmware
R851T02 is for the following TV Models:
- A6, A8, A10
- C715/C716/C717, C815
- EP640, EP645, EP660, EP685, EC785
- K61
- P615, P715/P717, P8M/US
- Q800
- X10, X815
 

Aliens

New member
V083 link no more ......expiry....
In general, somebody with 65P815 can compare V083 OTA firmware (which only working) with others firmwares,
to check if is missing "H" version file of TV panel in other firmwares.
"3" panel version is working, right ?

Something like this (V191).....attached...
There is no file for "H" panel version in V191.

https://forum.xda-developers.com/t/tcl-65p815-firmware-update-problem-and-few-things.4361639/page-9

moze ktos to na polski przełozyc?? Czyzby ten plik naprawia brak ID panelu??
 
stasiof mówił że można wgrywać dowolne i można wracać na dowolny FW z Google TV na android TV i że to nie ma ponoć znaczenia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja źle przeprowadzisz aktualizację możesz nieodwracalnie "posadzić " telewizor. Więc trzeba wiedzieć.
 

firefl

Active member
Bez reklam
akurat w tych tv bardzo trudno uwalić bootloader. Nawet jak aktualizacja pójdzie błędnie zawsze (w sensie nie przypominam sobie żadnej skargi) dalej da się próbować wgrać poprawny plik do boot upgrade.
 

Aliens

New member
w sumie juz to robiłem i nie miało znaczenia czy cos innego było, nawet w trakcjie wgrywania zabrakło mi prądu juz nie raz i ,dałem rade .. wiec niewiem poco pytam hehe..
 
niby nie ma gwarancji w przypadku wgrania nieoficjalnego oprogramowania, warto wchodzic w google tv czy lepiej zostac przy android tv?
 
Do góry