TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

i co, wróciłeś do v083 juz ? będziesz jeszcze probowal z tym project ID ?! a ten gosciu co na forum się zarzekał, że powie co i jak zrobić żeby działało to zniknął
 

Aliens

New member
i co, wróciłeś do v083 juz ? będziesz jeszcze probowal z tym project ID ?! a ten gosciu co na forum się zarzekał, że powie co i jak zrobić żeby działało to zniknął
tak wrocilem ,nie by wyjscia. A co do zmiany to pewnie bym zrobil ale niewiem jak. Na grupie na FB koles ma taki model jak my i ID ma 284,dziwne..
 
a pisałem wyżej jak zrobić
0 6 2 5 9 8 MENU 3 0 5

teoretycznie tak powinno działać jak wpiszesz, po wystukaniu powinieneś sprawdzić czy się zmieniło i można próbować wgrywać inny soft i zobaczyć czy problem został rozwiazany
 

Aliens

New member
a pisałem wyżej jak zrobić
0 6 2 5 9 8 MENU 3 0 5

teoretycznie tak powinno działać jak wpiszesz, po wystukaniu powinieneś sprawdzić czy się zmieniło i można próbować wgrywać inny soft i zobaczyć czy problem został rozwiazany
tak kombinowalem i jakos nic nie wchodzilo wklepywanie, nuby trzeba wklepywac na upartego.. ale zapomniałem dodac ze raz po wklepaniu tv sie zrestarował ale to na V83 chyba miałem.. ale to nic chyba nie dało wklepywalem pod 283


kurde wklepalem 305 i restart sie zrobil ale blackscreen
 
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
tak kombinowalem i jakos nic nie wchodzilo wklepywanie, nuby trzeba wklepywac na upartego.. ale zapomniałem dodac ze raz po wklepaniu tv sie zrestarował ale to na V83 chyba miałem.. ale to nic chyba nie dało wklepywalem pod 283


kurde wklepalem 305 i restart sie zrobil ale blackscreen

Wiec tak panowie , klepałem i klepałem az kod ID 305 wklepałem .Tv sie zrestartował i black screen . Nie mogłem przywrocic softu zadnego nawet V83 zawsze black screen. Wgrałem plik IMG V191 black screen ale znowu wklepywałem juz ID 283 i o dziwo Tv ozył.. Teraz juz nawet reset lub wyłaczenie z pradu nic juz nie psuje tv działa po właczeniu zasilania.. Troche sie napociłem i juz miałem zamiar serwis zgłaszac..
 
Czyli 305 jest nie dziala, więc musi być jednak dopasowany do matrycy bo inaczej na żadnym FW nie zadziała. Jaki miałeś wcześneij project ID ? Ten 283 wychodzi na to, bo innych nie ma dostępnych tylko 305 i 283. Dziwne, że teraz Ci działa wszystko a przed tem na tym samym Id nie działało
 
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
Czyli 305 jest nie dziala, więc musi być jednak dopasowany do matrycy bo inaczej na żadnym FW nie zadziała. Jaki miałeś wcześneij project ID ? Ten 283 wychodzi na to, bo innych nie ma dostępnych tylko 305 i 283. Dziwne, że teraz Ci działa wszystko a przed tem na tym samym Id nie działało
Tak ,jakims cudem wklepałem 305 i tv sie zrestartował do poziomu black screen i kicha.. Reanimowalem roznymi softami ale bez skutku.Na koniec zaladowałem V191 IMG i tez nic i zaczołem wklepywac 283 i i udało sie TV ozywił sie. Dla testu wtyczka z pradu Off.. chwila przerwy Wtyczka ON i TV zyje.. Teraz jestem ciekaw czy inne softy wejda OTA bez problemu.. A juz byłem naszykowany na zgłoszenie do serwisu.. A wczesniej miałem ID 283..
 

Aliens

New member
Czyli 305 jest nie dziala, więc musi być jednak dopasowany do matrycy bo inaczej na żadnym FW nie zadziała. Jaki miałeś wcześneij project ID ? Ten 283 wychodzi na to, bo innych nie ma dostępnych tylko 305 i 283. Dziwne, że teraz Ci działa wszystko a przed tem na tym samym Id nie działało

jeden koles mi twierdził ze ma ID 284 przy tym samym TV co my. Ale teraz widze ze jego TV to 55P815
 

Attachments

  • 271931828_1320892121707119_7813067186474915880_n.jpg
    271931828_1320892121707119_7813067186474915880_n.jpg
    481,8 KB · Wyś: 17
Ostatnia edycja:
Czyli prawdopodobnie jak zainstaluje soft jakiś wyższy to powinienem product id klepać aż się tv zrestartuje i teoretycznie już nie powinno się to oprogramowanie krzaczyc
 

Aliens

New member
Czyli prawdopodobnie jak zainstaluje soft jakiś wyższy to powinienem product id klepać aż się tv zrestartuje i teoretycznie już nie powinno się to oprogramowanie krzaczyc
No tak powinno byc bo koles tez tu na form ten temat poruszył kilka postow do tyłu poniewaz tez tak ma jak ja teraz ,on mi to poradził.. No własnie jak to teraz jest jezeli wklepałem ID i działa juz normalnie , to jak zainstaluje OTA jakis wyzszy czy musze powtarzac wklepywanie czy raczej juz to powinno zostac???
 
Ostatnia edycja:
ok, a poza tym chyba dalej będe atakował support, że pomimo wypuszczenia nowej wersji nasze panele nadal nie zostały dodane i nie są wspierane
 
Do góry