TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

dwaplus1

New member
Czy z najnowszym softem c715 nie łapie czkawki na costą Rica 4k? I jak Netflix? Już prędkość systemu porównywalna jest do miboxa? Dzieki
 

pawel_71

New member
Nie wiem na czym dokladnie Netflix Wam sie zatyka, bo juz od miesiaca ogladam seriale i filmy i u mnie na v395 dziala idealnie. W ogole bardzo przyzwoicie napisana aplikacja, bo interfejs nie dziala tak mulowato jak w Amazon Prime czy HBOGo.
 

wyjek

New member
Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, czy ktoś też zwrócił na to uwagę, ale po aktualizacji do V616 pilot działa tylko na podczerwień i nie mogę go sparować przez bluetooth, czyli zawsze muszę celować prosto w telewizor żeby działał. Wcześniej miałem wgrany V395 bez resetów i pilot nadał działał przez BT.
 

pawel_71

New member
@Yahoou77 - juz sie zaczynam bac. Jak wypuszcza 11 to przez kolejne 18m beda go latac. Obecnej 9 do dzisiaj jeszcze nie doprowadzili do normalnego stanu uzywalnosci.
 

sagi79

New member
Nie ma co liczyć na androida 11 a tym bardziej na 10 bo miała być pod koniec roku dla C815 i nadal nic ,a tu już się chwała z będzie 11 ale dopiero w 3 kwartale 2021
 
Do góry