TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

ulan

Member
Szkoda ze do tych nowych firmware nie ma info co zmienili, co poprawili co dodali i nadal na netflix nie bangla atomos.... dobrze ze choć łapie dolby vision
ps. może w tytule wątku warto by dodać info ze te firmware dotyczy też modelu 65x10?
 

andyd970

Member
Już pal licho to info , najważniejsze że jednak coś poprawiają , faktycznie szkoda że nie ma tego atmosa i brak hdmi passthrough przez apki zewnetrzne jest tylko z wbudowanego odtwarzacza.
 

pawel_71

New member
Widze ze zrzutek, ze wreszcie pojawil sie Miracast. Co ciekawe ten proces ciagle dzialal w tle, ale nie bylo do tego ustawien. Czy ktos moze sprawdzic, czy da sie puscic zdalnie obraz z komputera jako "wyswietlacz bezprzewodowy" w Win8/Win10?

TCL musial cos powaznie sknocic skoro tyle miesiecy nie bylo tej opcji. Co ciekawe, jak probowalem wybrac te opcje w domowych laptopach to widzialem liste kilku leciwych TV Samsunga sasiadow, a mojego TCL nie bylo.
 

posmak77

Member
Wróciłem do v606 , na v615 Dolby Vision w Netflixie łapie i po chwili wyłącza się i tak ciągle podczas zmiany scen . Sprawdziłem na kilku filmach i ciągle to samo. Irytuje to jakby ktoś uruchamiał i wyłączał dodatkowa lampę na planie.
 

andyd970

Member
Obejrzałem dwa filmy na Netflix z dolby vision na sofcie v615 i tego nie uświadczyłem wszystko ok ani na moment nie wyłączył sie ten tryb.
 

adas81

Member
U mnie odczucia po przesiadce z 606 na 615 pozytywne. Trochę lepszy obraz, choć to może być subiektywna ocen, ale przede wszystkim lepsza ostrość i płynność przy dynamicznych scenach, sporcie.
Z kolei przy próbie połączenia telefonu samsung z tv, telefon pisze, że nie obsługuje ten TV obsługi przesyłania obrazu bezprzewodowo czy jakoś tak.
 

elvis197

New member
Na netflix w końcu nie ma ścin po 20min w uhd4k 6msc czekania. V616 najlepszy soft na tą chwilę

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

hawranek31

New member
v615 nie testowałem, ale tak na szybko v616

- filmiki na youtube 4k hdr to bajka, wydaje mi się że wcześniej info w roku o hdr 10 nie wyskakiwało
- netflix działa jak działał
- dodatkowych opcji w menu nie ma (chodzi mi związane z hdmi które są ponoć w v615)
- zauważyłem opóźnienie dźwieku na kinie na polsacie, na netflixie i you tube brak
- odtwarza dolby atmos z pendrive, wyświetla o tym info, chyba wcześniej nie działało.

tyle
 

EMR9

Member
Witam podpowie ktoś gdzie w Tcl 55ep680 jest ta opcja redukcja migotania bo jakoś nigdzie jej nie widzę .Dzięki z góry i pozdrawiam
 

andyd970

Member
Jest taki program mediainfo trzeba zainstalować na kompie i kliknąć prawy przycisk myszki na pliku z filmem będzie opis całego plikku z video i audio albo zobaczyć na stronie z której ściągałem opis danego pliku. .
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Kur.a, na 616 zauważam także opóźnienia w dźwięku. Oglądam z dekodera sat. Na Smart YT jest ok, Netflix ok, jedynie źródła podłączone hdmi mam opóźnione. Dojdzie do tego, że wrócę do v. 395

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry