TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Tipson

Member
Na pilocie przycisk ustawienia - obraz - ustawienia wstępne obrazu i są widoczne tryby.
Spróbuj może wykonać resety z menu serwisowego (NVM reset, reset all i shop reset) oraz reset do ustawień fabrycznych z poziomu ustawień urządzenia (ustawienia z pilota - ustawienia urządzenia - resetowanie - przywracanie danych fabrycznych)
 

Wojtasban

New member
Koledze chyba chodziło o to że nie ma trybu sport w menu tym z pilota gdzie wcześniej był tryb gry i tryb sport, został tylko tryb gry, poza tym wszystko i tak jest w ustawieniach obrazu, dynamiczny, użytkownik, smart HDR, film, sport,gra ,pc nowością w v616 jest możliwość wyłączenia komunikatu gdy zwiększamy jasność że spowoduje to zwiększenie zużycia energii, możliwość podglądu naładowania baterii od pilota,
 

Wojtasban

New member
Tego nie wiem ale też miałem dziwną przypadłość na 615 że była dodatkowa opcja w menu szybki start o nazwie usługa bez ekranu i po kilku dniach znikła w 616 jej też nie mam
 

Attachments

  • IMG_20201228_133404.jpg
    IMG_20201228_133404.jpg
    26,5 KB · Wyś: 31

pardokan73

New member
W moim przypadku po przywróceniu do ustawień fabrycznych z poziomu menu serwisowego (wybór trybu) pojawił się, więc chyba było to konieczne.Dziękuję za pomoc
 

firefl

Active member
Bez reklam
tak zaleca producent... Reset to reset - na czysto.
Można nie robić ale jak cokolwiek nie działa to i tak to reset to pierwszy krok w próbach poradzenia sobie.

Moje obserwacje wskazują, że bez resetów czasami są jakieś błędy konfiguracji/ustawień i pojawiają się dziwne błędy
 
Ostatnia edycja:

PanZdzisiek

New member
A mam jeszcze pytanko czasem na aplikacji Smart iptv robią się zacinki obrazu to może być przyczyną żeby zrobić ten reset ?
Jeszcze zauważyłem że jak włącze kodi to cały system zwlasnia jakby cały czas był w pamięci i tylko ta ikonka przyspieszenie systemu pomaga . Nie powinien sam z ramu go wyzucic ?
Pozdrawiam
 

Wojtasban

New member
Jak nie zależy ci na aplikacjach w tle to wejdź w ustawienia programistyczne tak jak to się robi typowo na androidach nie pamiętam już 3x klika sie wersje jądra chyba i wtedy wyskakuje menu i znajdź opcje gdzie masz do wyboru ile w tle ma być aplikacji, niestety system nie jest do zabawy jest słaby jak już testuje co chwile kilka playerów to wtedy muli ale normalne użytkowanie jest ok
 

coobah

Member
Bez reklam
Wróciłem z 616 do 606.
Albo jestem wyczulony, albo opóźnienie dźwięku widzę także w 616 i mnie to irytuje.
65EP680 i dekoder SAT.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
A to ciekawe rzeczy piszecie... Może brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem dotyczy tylko konkretnych dekoderów (niech każdy pisze model i dostawcę tv, może się coś rozjaśni).
Ja mam dekoder Telewizji Światłowodowej Evio model Z123 i nie ma żadnego opóźnienia....

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Do góry