TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

andyd970

Member
Z v606 , nie robiłem żadnych resetów, dodam że Iptv też działa płynniej , chociaż jest dziwny myk przy oglądaniu Iptv, nie działają żadne zmiany ustawień obrazu ale to też tak było na poprzednich softach.
 

firefl

Active member
Bez reklam
@Coolek33
popieram wypowiedzi @comeback w zakresie zbędnych pytań ciągle o to samo bez samodzielnego czytania, cytowanie itp.
Takie rzeczy dla mnie forma spamu
A najbardziej rozwala mnie "nie mam czasu szukać to może ktoś znajdzie za mnie"
 

coobah

Member
Bez reklam
A wystarczyłby jeden podpięty post i tam biblioteka wiedzy... Ale nie na tym forum. Tutaj to nie działa...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

miniu270582

New member
Ale warto brać pod uwagę pomysły innych, zwłaszcza jeżeli są dobre i sprawdzone. Prowadzenie forum jak Kaczyński prowadzi Polskę nikomu na dobre nie wyjdzie.
 

Coolek33

Member
No i stojąc na kontraście wpisać 6425 I wybrać reset all a potem reset shop. Czasem trzeba też w ustawieniach andka wziąć resetowanie. Mi ostatnio zostały aplikacje bez tego.
 

d00lar

Member
ja juz z 10x soft aktualizowałem i nigdy nie zrobiłem żadnego resetu i wszystko śmiga ok więc nie wiem czy mam takiego farta czy resety nic nie dają a jak czytam niektórych posty to nawet wnioskował bym że psują trochę ;P ? chyba że temu że nigdy nie robiłem downgrade?
 

coobah

Member
Bez reklam
Czy zauważyliście taką sytuację na v. 609:
Po wyjściu ze Smart YouTube i powrocie do kanałów z dekodera sat mam delikatne opóźnienie dźwięku względem obrazu. Najbardziej widoczne jest to na Polsacie.
Wydaje mi się, że na v. 395 tego nie było.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Wróciłem do v. 395.
Wodze, że też nie jest to ideał.
Tzn. Oglądam TV na ustawieniach Film.
Wchodzę w Netflix, oglądam film w Dolby Vision, co TV wykrywa i przełącza się w tryb DV. Po wyłączeniu Netflixa i powrocie do normalnej TV z dekodera Sat pozostaje wrażenie, jakby TV pozostał w trybie Dolby Vision. Muszę wejść w opcje ustawienia ekranu, przelaczyc z trybu Film na inny, wrócić na Film i wtedy jest OK.
 

kapustaadria

New member
609 jest to wersja beta więc testowa. Możliwe problemy ale najważniejsze że z yt w4k60 klatek jest płynnie, znaczy to tyle że wiedzą o problemie i działają, jeszcze netflix i jest kozak. (4k po 20 min ściny)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

hawranek31

New member
Czy ktoś na v609 ma problem z dźwiękiem na kinie domowym, po aktualizacji do tej wersji, dźwięk na kinie jest opóźniony, do tego z netflixa nie wyświetla ikonki w rogu Dolby Audio.

Model TCL 55c715
 
Do góry