TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

pm199

New member
YouTube 4k HDR 60 FPS wreszcie bez zacięć na v609. Tv bardziej responsywny we wszystkim na oko. Może też mniej smuży od v606. Podobny układ menu do v602. V606 jest podobne pod tym względem do starszych wersji v3xx. HLG, tak samo artefakty, jak na wszystkich v6xx. Pomaga tryb PC.
 

kapustaadria

New member
Klatkowanie po 20 min. Byłem u Marka w sklepie. Loco odpaliłem nf w 4k na c815 i wiecie co ta sama bolączka... Jeszcze gorzej to wygląda bo tam jest uplynniacz i te skoki są bardziej widoczne

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

EMR9

Member
Witam Wszystkich takie pytanie czy te reset all i shop to są obowiązkowe .Czy jak wszystko działa ok to można nie robić

Coolek33 dzięki za odpowiedz pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
Przeszedłem z V388 na V609 bez tych resetów. Niby działa ok ale czasem gdzieś się przylaguje skacząc po menu. Na ep680 wreszcie YT 4K60fps się nie tnie. Nie wiem tylko, w którym momencie i co skopali, że zawartość mojego dysku odtwarzana z routera (smb) prawie na każdym odtwarzaczu się przycina.
 

wyjek

New member
Kusicie żeby zaktualizować, a dopiero niedawno wgrałem v395 :D Czekam na więcej opinii jak się v609 sprawuje.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

ulan

Member
szukam tego nowego firmware do mojego tcl 65x10, gdzie to mogę znaleźć?? sorry ale to mój pierwszy tv z androidem i jestem zielony...
 

ulan

Member
tylko czy te firmware pasują do 65x10?? z opisu wątku mowa jest o innych modelach tv, czy ten plik z firmaware dotyczy wszystkich tv tcl na androidzie?? a o androida tv chodzi o to ze nigdy nie dokonywałem aktualizacji, wiec nie wiem czy ten plik dotyczy mojego tv???
 

Fofek16

New member
V609 na początku trochę mulił prześwietlony obraz na HDR ale po reset shop przeszło potwierdzam 4k 60 fps zero ciec reszta ok jak narazie

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

ulan

Member
bo te dwa posty wyżej są od wielu miesięcy martwe, a na forum nie znalazłem tematu na temat aktualizacji i firmware do 65x10 a kolega w tym moim wątku spytał sie czy wgrałem soft 609, wiec go szukam...
 

ulan

Member
zdaje sobie z tego sprawę, to nowy i dość drogi tv wiec użytkowników pewnie dużo nie ma, ale moze ktoś coś wie i pomoże, sam od paru dni szukam informacji o dolby atmos w netflix w tym tv i co zrobić, nie tylko na polskich forach, jedna trudno znaleźć coś sensownego, dobra to ostatni wpis w tym wątku bo jest nie na temat, przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.
 

Coolek33

Member
Czy mi się wydaje czy wbudowany Player wreszcie przewija mkv. I można kontynuować oglądanie. Przydałaby się jeszcze obsługa zewnętrznych napisów i nie trzeba nic więcej.
 

andyd970

Member
Tak na szybko soft V609 Netflix 4k dolby vision płynnie, Amazon prime 4k HDR, płynnie ,Smart YouTube tv filmik Gemini 4k 60 FPS i Costa Rica 4k 60 FPS płynnie .Tv 65ec780.
 
Do góry