TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

qwertix

Member
Jak to wygrałeś? Wrzucam rozpakowany plik na pena, podpinam pod tv, wybieram aktualizacja lokalna, a ten mi mówi że nie znaleziono.
Wcześniej z v722 poszło bez problemu.
Przy updated ach z .IMG i nigdy nie miałem takich problemów.
 

EMR9

Member
Nie trzeba rozpakowywać tak jak pobrałeś na pena wrzucasz i tak jak robiłeś. Na początku system sprawdzi czy oprogramowanie prawidłowe i zacznie sam wgrywać
 

qwertix

Member
jak wrzucałem wcześniej spakowany plik tak jak pobrałem to też błąd wywalało, dlatego rozpakowałem.
Sądziłem, że tylko .img jest jako pojedynczy plik.
----
Edit - ok, trzeba było raz jeszcze pobrać plik tym razem bezpośrednio w przeglądarce i zaskoczyło. Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Czy ten pseudo multimedialny telewizor ma u Was przycinki na tresciach 4k np podczas ogladania na Prime video ? U mnie przycina nawet na hd na hbo go jednak tutaj stabilizuje sie po chwili.
 

Lichu

New member
V727 kolejny skopany soft pod względem dzwięku. Podczas korzystania z TV plus zewnętrzne audio po HDMI (soundbar) belka nie rozpoznaje ścieżek audio. Na Netlixie czy leci ścieżka 5.1 czy PCM zewnętrzny sprzęt audio nie widzi różnicy. Ostatni poprawnie działający soft pod tym względem to V650, V653, V656.
 

stasiof

Member
V727 kolejny skopany soft pod względem dzwięku. Podczas korzystania z TV plus zewnętrzne audio po HDMI (soundbar) belka nie rozpoznaje ścieżek audio. Na Netlixie czy leci ścieżka 5.1 czy PCM zewnętrzny sprzęt audio nie widzi różnicy. Ostatni poprawnie działający soft pod tym względem to V650, V653, V656.
Więc co mówi Marek jest nowe?
 

mcu

New member
Witam,
Mam pytanie posiadam w sypialni 55ec780
Soft to V8-R851T02-LF1V606.017688 a wiec dosc stary ale ostatni jaki byl dostepny poprzez aktualizacje.

Pytanie za 100 pkt
Jaki obecnie soft jest najszybszy i najbardziej sprawny, stabilny bo szlag mnie juz trafia z wiecznym przycinaniem lub szarpaniem na Netflix czy Amazon Yt w 4k !
Po za tym ten soft mega potrafi czasem zamulac gdzie mialem wrazenie ze ten TV jeszcze z rok temu pieknie smigal.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry