TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Pietrii

New member
Cześć. Od samego początku mam problem z TV niezależnie od tego jaki soft zainstaluje. Nie mogę ustawić nasycenia koloru na więcej niż 79 bo kolory są prześwietlane i ekran robi się fioletowy (nie zawsze tak się dzieje tylko w niektórych klatkach filmu). Czy u kogoś występują takie problemy ?
 

gumkas77

Member
Jak się sprawuje ta wersja oprogramowania. Miałem v727 i po hdmi belka nie dostawała sygnału audio. Były też spore opóźnienia przy uruchamianiu się aplikacji.
u mnie dziala dobrze v727(y) + philips htl 3320 , dzwiek trzeba miec ustawiony na "dostep" aby nie bylo opuznien , a mialem v728 i zamula totalna i lipa (n)
mam wylaczone wszystkie zbedne apk TCL poprzez ADB :cool:
 

Lichu

New member
Jak się sprawuje ta wersja oprogramowania. Miałem v727 i po hdmi belka nie dostawała sygnału audio. Były też spore opóźnienia przy uruchamianiu się aplikacji.
Każdy kolejny soft powyżej V656 nie działa prawidłowo z dźwiękiem po HDMI. Zewnętrzne audio nie wykrywa różnicy pomiędzy PCM a Dolby Audio niezależnie od ustawień Dostęp/Auto. Dlatego ja na swoim C815 od dawien dawna mam v653 który pod tym względem działa prawidłowo.
 

heeliq

New member
Każdy kolejny soft powyżej V656 nie działa prawidłowo z dźwiękiem po HDMI. Zewnętrzne audio nie wykrywa różnicy pomiędzy PCM a Dolby Audio niezależnie od ustawień Dostęp/Auto. Dlatego ja na swoim C815 od dawien dawna mam v653 który pod tym względem działa prawidłowo.
Ahoj!

Amplituner Harman Kardon AVR 161 + TV TCL 65EP680, przeszedłem wszystkie softy od V715 wzwyż, potem downgrade do V653 i problem ciągle ten sam - zrywany dzwięk przez HDMI. Jeżeli ktoś byłby tak miły i podlinkował soft 656, to spróbowałbym jeszcze podnieść do tej wersji, bo nie mogę znaleźć, i wtedy zobaczę czy coś to da... A może jeszcze jakieś rady? Lichu ustawienia dzwięku cyfrowego w TV masz na PCM?
 

Jargov

New member
Wróciłem do v727, jest w miarę ok, v728 nie dało się używać tak zamulony.
Ale mam za to inny problem, dawno temu wyłączyłem kontrolkę LED stanu, teraz chciałbym ją włączyć, ale w ustawieniach nie widzę nigdzie możliwości jej załączenia, standardowo pewnie jest to bug jak w każdej wersji softu w tym TV w której coś się pojawia, a coś znika. Czy ktoś zna wersję softu na której ta opcja jest i mógłbym ją przywrócić, najlepiej OTA?
 

drozol

New member
Hej. Posiadam TV TCL 50ep640. Od jakiegoś czasu nie włączacza się. Z tego co czytałem może pomóc wgranie jakiegoś firmware w starszej wersji z pena. Niestety nie mogę nigdzie go znaleźć. Może ktoś poratować likiem ?
 
Do góry