Tcl 55x815 informacje..

Desverger

New member
Dokładnie tak jak napisał firefl -> wyłącz polepszacze obrazu. W każdym TV mającym to cholerstwo włączone jest ten efekt. Ewentualnie daj polepszacze na minimum - też często pomaga (zależy od TV).
 
Wielu opcji nie widzę. Chyba jedyne co mogę wyłączyć to opcja w zakłądce Ruch i to mam wyłączone. Zmniejszenie redukcji migotania z 10 na 4 też chyba ciut pomogło.
 

kazek103

New member
Mam ten telewizorek od kilku dni, prezentuje się zacnie.
Nie znalazłem dotychczas funkcji nagrywania na dysk zewnętrzny, zależało mi na tym, pomoże ktoś ?
 
A ma ktoś z was pomysł co zrobić by Chromecast ruszył? Wczoraj śmigało mi bez zastrzeżeń a dzisiaj nie mam ikony na telefonie. Nie chce korzystać z apek typu tcast. Nie wiem czy coś przestawiłem czy co. Uprzedze pytanie - tel i tv są w tej samej sieci wifi i wczoraj to śmigało.
 

firefl

Active member
Bez reklam
A ma ktoś z was pomysł co zrobić by Chromecast ruszył? Wczoraj śmigało mi bez zastrzeżeń a dzisiaj nie mam ikony na telefonie. Nie chce korzystać z apek typu tcast. Nie wiem czy coś przestawiłem czy co. Uprzedze pytanie - tel i tv są w tej samej sieci wifi i wczoraj to śmigało.

Przede wszystkim restart każdego urządzenia tj. tv, telefon i router.
 
Nie będę mu głowy zawracał w weekend :) Generalnie już działa. Pomógł restart tv, ale taki gdy postał kilka minut bez zasilania.
Tylko niech ktoś nie odbierze tego, że jakoś narzekam na ten model :) Nie nie nie.

Kiki wrzucaj ten test, bo chciałbym zobaczyć czy moje spostrzeżenia się z nim pokryją i czy fachowiec się do czegokolwiek przyczepi, bo mam wtrażenie, że nie ma do czego.
 
Tutaj niestety nie pomogę, bo nie umiem określić czy jest dobrze czy źle. Jak zamawiałem kablówkę to poprosiłem by wycieli mi wszystkie kanały sportowe żebym gdzieś przypadkiem nie trafił na nie podczas przełączania. Włączyłem na yt i trawa jest, jacyś ludzie biegają za skórzaną nadmuchaną kulą i tyle :)
 
Do góry