TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

firefl

Active member
Bez reklam
Metoda zależy od zawartości zip. Jeśli w środku jest IMG to do boot update. Jeśli duży zestaw plików - do local update

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
Powiem tak v288 ma najlepszą jakość obrazu z tych wszystkich softow , Netflix 4 dolby vision obraz super na razie nic nie przerywa niestety YouTube nie jest na niektórych klipach plynne, brak IPTV ogólnie system jest dużo wolniejszy niż na v348 mi zależy na najlepszej jakości obrazu a taka daje ten v288 do płynnego odtwarzania wszystkiego mam boxa ugoos X3 pro i to mi na razie starcza, daje sobie już spokuj z tymi softami zostaje na tym 288 i czekam na nowy soft na androidzie 10.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Powiem tak v288 ma najlepszą jakość obrazu z tych wszystkich softow , Netflix 4 dolby vision obraz super na razie nic nie przerywa niestety YouTube nie jest na niektórych klipach plynne, brak IPTV ogólnie system jest dużo wolniejszy niż na v348 mi zależy na najlepszej jakości obrazu a taka daje ten v288 do płynnego odtwarzania wszystkiego mam boxa ugoos X3 pro i to mi na razie starcza, daje sobie już spokuj z tymi softami zostaje na tym 288 i czekam na nowy soft na androidzie 10.


Brawo , kolego :)
 

kerm85

New member
Nic dziwnego ostatni update poszedl z serwera eu i nie test. Wiec kwestia dni byla ota. Kiki a wasze zrodla nad ktora poprawka pracuja?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

maciej93

New member
No ale to już wiadomo że tcl ma gorszego androida od innych firm . Najważniejsze jest to aby kolejne aktualizację poprawiły szybkość działania.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

kulek79

New member
Gorszy Android? NIe bardzo rozumiem. To tak, jakby np. telefony Samsung miały "lepszego" Androida, niż inne marki albo dajmy na to Acer miał gorszego Windowsa, niż Asus...

A co do szybkości działania - nie widzę problemów z obsługą interfejsu odkąd mam ten tv i trzy różne softy.

Oczywiście że tak jest, nie powiesz mi, że system android działa identycznie na telefonach Samsunga jak i na np. OnePlus czy Xiaomi. Jakość dobranych elementów, optymalizacja ma ogromny wpływ na "lepszy" Android na poszczególnych urządzeniach.
Gdyby każdy Android był taki sam na wszystkich TV to dlaczego nie możemy wgrać Androida z TV Sony na TV TCL? Bo to całkiem inna kompilacja, optymalizacja, itd.

Żeby nie było, android w TCL działa dobrze :) Ma kilka niedoróbek ale mam nadzieję, że niedługo je usuną (nie ludzie od Androida ale ludzie od TCL ;) )
 

maciekmm

Member
Jest nowy soft na stronie tcl v363. Znacznie pogorszyl dzwiek w tv. Jest on teraz sztuczny i plytki. Ustawienia czystosci glosu czy basu na pierwszych trzech poziomach (wyłącz, Niska, średnia) nie wnoszą zadnej roznicy. Zmiana opcji na "duże" wprowadza olbrzymi przeskok. Tak jakby trzy pierwsze opcje różnily sie miedzy soba minimalnie a wybranie czwartej wprowadza zbyt dużą zmianę
 

firefl

Active member
Bez reklam
ciekawe co masz na myśli
- sugestia, że TCL świadomie zostawił popsutą funkcję
- zaowaloana prośba o przekazanie zgłoszenia błędu
- inne?
 
Do góry