TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Czego się marzesz
W tych pieniądzach bardzo dobry wyświetlacz , dokup box i będzie banan na twarzy.
Albo , kup następnym razem tv za 6-7k , przekonasz się , że nadal nie ma idealnego telewizora
 

maciekmm

Member
Nie marze sie tylko stwierdzam fakty. TV kosztowal w zeszlym roku prawie 3 tys. W podobnej cenie mialbym Soniaka ktory nie przycina kanalow. Skoro telewizor jest 4k z roznymi bajerami to nie powinno byc tak ze sprzedaja sprzet z czyms z czym sobie tv nie radzi. Skoro sprzet jest 4k z hdr to nie powinien lagowac kanalow 4k czy glupich filmow z youtube...
 

kulek79

New member
Kolego bo widze, że masz HorizonGo, czy u Ciebie na liście kanałów jakbyś podpiął się pod sięć z poza UPC(np z telefonu) to czy masz na liście TVN Turbo?
Bo ja u siebie nie mam, a na innych boxach z android tv ten kanał normalnie jest, ba - na liście kanałów poza UPC też jest informacja, że kanał powinien być dostępny...
UPC stwierdziło, że to wina oprogramowania ;(

Z góry dzięki!


Zarówno z innej sieci jak i po kablu z UPC nie mam na HorizonGo w telewizorze TVN Turbo, dziwne. Na telefonie mam.
 

kapustaadria

New member
Tak, netflix na c715 i sofcie v333 tnie po 15 min. Pomaga zatrzymanie i puszczenie od nowa. Ale po 1h znowu..

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Nie marze sie tylko stwierdzam fakty. TV kosztowal w zeszlym roku prawie 3 tys. W podobnej cenie mialbym Soniaka ktory nie przycina kanalow. Skoro telewizor jest 4k z roznymi bajerami to nie powinno byc tak ze sprzedaja sprzet z czyms z czym sobie tv nie radzi. Skoro sprzet jest 4k z hdr to nie powinien lagowac kanalow 4k czy glupich filmow z youtube...


To , jaki model Sony był alternatywą ? Jakie ma na dziś wiadome wady ?
Nie ma idealnych telewizorów ! I kropka !!!!

780 jest bardzo dobrym wyświetlaczem w swojej cenie . I kropka
 

krol44

New member
U mnie problemu ze skakaniem nie ma ale fakt ja bajek nie oglądam Netflix śmiga android też.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

kerm85

New member
Panowie robić jeszcze reset NVME oprócz tych resetów shop ?i fabrycznego
Jak cos Ci nie dziala to zaczynasz od resetow wszystkich, a po najlepiej jeszcze odlacz tv od pradu na chwile. Jak wszystko ok to po co kombinowac. Jak masz problem z obrazem, wylaczasz pierw wszystkie upiekszacze typu redukcja migotania dynamiczy kontrast etc, a potem szukasz dalej. Polowa to ma tu problemy z powodu tego ze pomijaja cos, a potem placza ze oprogramowanie zle. Pokazcie mi tv z androidem bez problemow....

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Można przez boot update, mozna przez plik lokalny. Zależy jaką masz ściągnięta wersje. Przez ota się nie da wybrać.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
Tzn rozumiem ze chodzi Ci o update OTA? Nie jestem pewny czy mozna zrobic tak downgrade. Ale przez boot img zrobisz to bez problemu. Zreszta chyba tylko obrazy img v288 sa dostepne?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Nie tylko IMG.
https://4pda***/pages/go/?u=http://...ex.php?showtopic=973246&st=4040#entry97613600
Pliku zip można użyć metodą lokal update i boot update. Chyba raz tak zrobiłem. Nie pamietam dokładnie bo sam już nie wiem ile razy zmieniałem softa [emoji14]
 
Do góry