TCL 55C70 czyli szlifowanie diamentu w klasie cenowej - test.

surfer

New member
To nie zmienia oceny.
Po kalibracji gra bardzo dobrze.
Świetnie. To gdybyś miał ustawić: Oled LG, TCL X2 czy Sony XE8595 w wielkości 55", wszystkie są w zbliżonej cenie, dotąd byłem przyzwyczajony do obrazu z najwyższej plazmy Samsunga, jaka byłaby kolejność? Moja ankieta jest stronę wcześniej (chyba).

Wysłane z mojego NX563J przy użyciu Tapatalka
 

adambe

Member
Od trzech dni jestem posiadaczem TCL 55 C70.Jak będę miał więcej czasu to dokładniej opiszę jak to wygląda.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywnie, nawet to czego najbardziej się obawiałam, czyli odtwarzanie sportu daje radę. Poprzednio miałem plazmę Panasonica i nie widzę jakiejś różnicy . Jedyne co jest wg. mnie największą wadą tego tv. to kąty widzenia. On się nadaje tylko do patrzenia na wprost, ewentualnie pod bardzo małym kątem.
Krótko. Obraz super, czerń świetna, sport można spokojnie oglądać, ale to wszystko
tylko na wprost tv
 

krzysboj

New member
Od trzech dni jestem posiadaczem TCL 55 C70.Jak będę miał więcej czasu to dokładniej opiszę jak to wygląda.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywnie, nawet to czego najbardziej się obawiałam, czyli odtwarzanie sportu daje radę. Poprzednio miałem plazmę Panasonica i nie widzę jakiejś różnicy . Jedyne co jest wg. mnie największą wadą tego tv. to kąty widzenia. On się nadaje tylko do patrzenia na wprost, ewentualnie pod bardzo małym kątem.
Krótko. Obraz super, czerń świetna, sport można spokojnie oglądać, ale to wszystko
tylko na wprost tv

Ok. to napisz coś więcej bo żona żyć mi nie daje, oglądałem ten tv w markecie i wydaje mi się że pod kątem widać dobrze ale ja dziadkiem jestem słabo widzę.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale okazuje się ze zapadła decyzja wczoraj, ze właśnie będzie update za kilka dnie i będzie nagrywanie , brawo !
 

AdamWGM

New member
Ale okazuje się ze zapadła decyzja wczoraj, ze właśnie będzie update za kilka dnie i będzie nagrywanie , brawo !


1. Prośba o info w zakresie certyfikacji modułów CAM CI, mają w planach czy nie?

2. Czy mają w planach rozwinięcie funkcjonalności "profil ograniczony"? Obecnie umożliwia zablokowanie dostępu do wybranych aplikacji - a przydałoby się jeszcze blokowanie źródeł takich jak TV SAT, czy HDMI itd - taką funkcjonalność mam m.in. SONY z Android TV. Dodatkowo fajna byłaby możliwość ustalenia harmonogramu godzinowego w których taki profil byłby domyślnie włączony.

Przy dzieciach i TV z zaawansowanym systemem potrzebuje ograniczyć im dostęp, be tego żeby chować kabel zasilający:)
 

AdamWGM

New member
2. Czy mają w planach rozwinięcie funkcjonalności "profil ograniczony"? Obecnie umożliwia zablokowanie dostępu do wybranych aplikacji - a przydałoby się jeszcze blokowanie źródeł takich jak TV SAT, czy HDMI itd


Rozwiązanie jest w Ustawienia > System > Blokada - można m.in. zablokować wybrane kanały TV czy źróda jak HDMI czy TV. Wówczas jak chce się przełączyć na takie źródło to prosi o podanie hasła.


Mogli by to jakoś połączyć z profilem ograniczonym, bo blokada jest na stałe, a mogłaby być na przykład tylko dla profilu ograniczonego. No i z drugiej strony jak na profilu ograniczonym zablokuje YT, to żeby je włączyć trzeba wyjść z profilu ograniczonego, a przy blokadzie hdmi wystarczy podać hasło.
 

replayx

New member
Clouding TCL 55C70

Jak wygląda sprawa cloudingu w waszych TCL? W moim egzemplarzu jest tragiczny, coś jak w tym teście: youtube.com/watch?v=m9w23PoqR04, tylko bardziej przy krawędziach, ale za to jaśniejszy.
 
Do góry