TCL 55C70 czyli szlifowanie diamentu w klasie cenowej - test.

Najlepszy

New member
Ja mam problem z wyświetlaniem filmów z serwera mediów na adku 6.
Mam skrętką podłączony NAS z serwerem mediów który obsługuje Twonky Serwer i wyświetla udostępnione foldery, w jednym z folderów mam ponad 500 filmów a TV wyświetla mi w nim tylko 120, nie znalazłem zależności których nie wyświetla ( nie jest to np: 120 pierwszych czy ostatnich ). Zmieniając w opcji serwera wyświetlanie po dacie wyświetla te filmy których nie wyświetlał w tym folderze wcześniej jednak to ustawienie mi nie odpowiada bo wyświetla wszystkie udostępnione filmy po dacie, a nie tylko z tego folderu. 7 letni Samsung nie miał z tym problemu i wyświetlał całą zawartość folderu.
 

tomasz.k

New member
Ja mam problem z wyświetlaniem filmów z serwera mediów na adku 6.
Mam skrętką podłączony NAS z serwerem mediów który obsługuje Twonky Serwer i wyświetla udostępnione foldery, w jednym z folderów mam ponad 500 filmów a TV wyświetla mi w nim tylko 120, nie znalazłem zależności których nie wyświetla ( nie jest to np: 120 pierwszych czy ostatnich ). Zmieniając w opcji serwera wyświetlanie po dacie wyświetla te filmy których nie wyświetlał w tym folderze wcześniej jednak to ustawienie mi nie odpowiada bo wyświetla wszystkie udostępnione filmy po dacie, a nie tylko z tego folderu. 7 letni Samsung nie miał z tym problemu i wyświetlał całą zawartość folderu.
Probowales jakas inna aplikacja to przegladac? Np vlc, archos video player? Bo to mzoe byc ograniczenie wbudowanej aplikacji.
 

DLUGI321

New member
Kiki z tą kalibracją to nie przesadzaj bo o ile na starym Androidzie 6 jeszcze ma to prawo bytu choć nie do końca (kalibrację robi się indywidualnie do każdego TV) to w nowym androidzie 7 brakuje kilku opcji by dokonać tej całej twojej kalibracji którą otrzymuje przy zakupie TV (np. brak opcji balansu bieli) więc kupujący jest skazany na stary system.
 

drapik

New member
Witam.
Mam mały problem z aplikacją TV Guard tzn. zaktualizowałem ją do wersji 3.2.0 i wyskakuję mi komunikat gdy chcę uruchomić tą aplikację że (Niestety, aplikacją TV Guard została zatrzymana). Ten sam komunikat wyskakuję mi podczas włączania telewizora. Co ciekawe że niemożna odinstalować tej apki. Co mogę teraz z tym fantem zrobić?
 

sulko

Member
Witam.
Mam mały problem z aplikacją TV Guard tzn. zaktualizowałem ją do wersji 3.2.0 i wyskakuję mi komunikat gdy chcę uruchomić tą aplikację że (Niestety, aplikacją TV Guard została zatrzymana). Ten sam komunikat wyskakuję mi podczas włączania telewizora. Co ciekawe że niemożna odinstalować tej apki. Co mogę teraz z tym fantem zrobić?
Spróbuj może wyczyścić dane i cache aplikacji w ustawienia/ aplikacje.
 

axelmateuss

New member
Kiki, do diabła... Nikt nie przeczy, że zakupy u was to sama przyjemność. Ja także zamówiłem u Was - i byłem niesamowicie zadowolony z jakości obsługi, rozmowy z p. Markiem i szybkości wysyłki - podobnie, jak i jestem z telewizora, jego jakości obrazu, czy możliwości. Ale to nie zmienia faktu, że software w TCL-ach jest spieprzone - i wymaga sporej ilości poprawek producenta, o czym piszemy ciągle w odpowiednim wątku, a z czym producent, niestety, nic nie robi. Nie ma w tym Twojej winy i nikt nie mówi, że coś jest nie tak z obsługą w Twoim sklepie. Nie uprawiaj więc dziwnego PR-u, próbując udowodnić, że wszystko jest super, kiedy nie jest - ale, jak powtarzam, nie z Twojej winy.
I tak dodatkowo - wiele niewątpliwych wad oprogramowania ujawni się owemu użytkownikowi w miarę korzystania z telewizora, nie wszystko widać od razu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie, to jest tylko opinia klienta, więc nie widzę powodu żebyś się denerwował. Każdy ma inne potrzeby, więc uszanuj opinie.
Chyba, że uważasz, że ktoś inny nie ma prawa wpisania swojej opinii.
I takich zadowolonych my mamy już setki.
I nic na to też nie poradzisz...

Czy wszyscy muszą być zadowoleni ???
Nie !!!
Każdy ma wprawo wyrazić swoją opinie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
oni mają problemy z softem a Ty reklamujesz c70 ludziom którzy wiedzą że jest dobry...to nie na temat panie
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
sam piszesz nie na temat...xD to mina , chyba nie rozumiesz co znaczy.Dopóki tcl nie naprawi błędów androida nie będę go polecał
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Adam85Rbk zgadzam się z tobą w 100% że póki nie poprawią oprogramowania to nie ma najmniejszych szans z mojej strony na jakieś pochlebne słowo na początku myślałem że dokonałem dobrego wyboru kupując ten TV ale z biegiem czasu patrząc na to niedopracowane oprogramowanie zmieniam zdanie że jednak TCL to dziadowska firma. Z innej beczki ale z tą buzką Kiki dał ciała co NIE TEN DZIAŁ :):)
 
Do góry