TCL 55C70 czyli szlifowanie diamentu w klasie cenowej - test.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
UWAGA !!!
Jak będzie nowa , poprawiona wersja Androida 8,0 - podamy oficjalnie na forum i dopiero proszę podawać kontakt do siebie do wysyłki na maila.
Ja korzystam z obecnej wersji i dla mnie extra.
 

lismark

New member
od pół godz mam komunikat, żeby nie wyłączać tv podczas aktualizacji to chyba nie jest normalne. Dioda pod tv nie miga a świeci co dalej?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 

replayx

New member
Niekontrolowane restarty przy włączaniu TV

Hejka, zrobiła mi się niedawno auto aktualizacja systemu i teraz tv restartuje się kilka razy przed ostatecznym włączeniem. Dzisiaj znów restartował się kilka razy i ostatecznie wyskoczył ekran konfiguracyjny, gdzie proszono mnie o wszystkie zgody itd. Może po tym zabiegu już przestanie... ale jeśli nie - ktoś miał podobne objawy? Może powinienem zrobić aktualizację rozsyłaną przez Kiki-ego? (odezwę się na priv)
 

firefl

Active member
Bez reklam
Hejka, zrobiła mi się niedawno auto aktualizacja systemu i teraz tv restartuje się kilka razy przed ostatecznym włączeniem. Dzisiaj znów restartował się kilka razy i ostatecznie wyskoczył ekran konfiguracyjny, gdzie proszono mnie o wszystkie zgody itd. Może po tym zabiegu już przestanie... ale jeśli nie - ktoś miał podobne objawy? Może powinienem zrobić aktualizację rozsyłaną przez Kiki-ego? (odezwę się na priv)

jak z każdym systemem gdy się nadmiernie zmuli - wyzerować dane. Najlepiej przez reset shop.
Po tym niestety trzeba konfigurować od zera.
 

Luqash15

New member
Zainstalowałem v526 ale odnoszę wrażenie że myszka działa w mniejszej ilości aplikacji i gorzej działa szukanie głosowe, bynajmniej wtedy kiedy włączony jest film np z YouTube czy netflix i teraz filmy 4k na yt długo się ładują w porównaniu do androida 7.
V526 jest najnowsza? Która wersja jest ewentualnie najbardziej stabilna?
 
Ostatnia edycja:

Silverek

New member
Zainstalowałem v526 ale odnoszę wrażenie że myszka działa w mniejszej ilości aplikacji i gorzej działa szukanie głosowe, bynajmniej wtedy kiedy włączony jest film np z YouTube czy netflix i teraz filmy 4k na yt długo się ładują w porównaniu do androida 7.
V526 jest najnowsza? Która wersja jest ewentualnie najbardziej stabilna?




Jeśli chodzi o Androida 7 to najbardziej stabilna jest V373. W przypadku Androida 8 prawdopodobnie jest to V511 chociaż ja używam V519 i nic dziwnego się nie dzieje.
 
Do góry