Świat rowerów i akcesoriów

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety, a miałem się wybrać w kwietniu.
Szczerze mówiąc, nie wiem czy przy obecnie panującej sytuacji chciałbym się pchać w jakiekolwiek zgromadzenia nawet w czerwcu.

Natomiast mam nadzieję, że jako taki sezon rowerowy ruszy w tym roku. Natura czeka ; )

 

rabit

Active member
Bez reklam
Już są świetne warunki na jazdę na rowerkach. W przyszłym tygodniu ma być już idealnie. Ale... W tamtym tygodniu jeszcze jeździłem, ale od 1 kwietnia sobie podarowałem z oczywistych względów.
 

DrWredman

Active member
Dziś poszedłem na spacer z żoną i z córką. Pobliski las odpuściliśmy, ale obok lasu zaplanowaliśmy się przejść. Na długo przed owym lasem stało auto straży miejskiej (w środku 4 osoby). Ale twardo idziemy dalej, planując zakręt 90° przed ich samochodem i powrót w stronę domu.
Nagle drzwi się otwierają i wychyla się jeden ze strażników z pytaniem:
- Przepraszam czy mogą mi państw pomóc?
- W czym? - grzecznie pytam
- Proszę przeczytać co tam jest napisane (na kartce przyklejonej do pobliskiego ogrodzenia)
- Zakaz wstępów do lasów, parków i terenów zielonych
- Ale my nie do lasu tylko do domu idziemy
- I terenów zielonych - podkreślił strażnik dwukrotnie.
Bo jakby tu nie patrzyć w okolicy było sporo drzew
Pouśmiechaliśmy się i poszliśmy w kierunku domu. Żona dziwnie przyspieszyła :D

Jak widać służby czuwają i gdyby bardzo chcieli to mandatów posypałoby się że ho ho... ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Na szczęście na razie mam co robić na ogródku i trochę ruchu mam. Ale nie powiem, bo ostatnio skończyłem Metro Exodus... Tak więc na razie jest to okres odpoczynku i przyjemnej pracy...
 

Dubek

Member
Bez reklam
5000 nie bo to kara za złamanie kwarantanny, ale taka sobie jazda na rowerze jeśli nie jest to jazda na przykład do pracy może się spokojnie skończyć mandatem do 500 zł, zależy na jakiego policjanta się trafi.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale znasz przypadki z kąd? Konkrety..

https://m.sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/877393/koronawirus-czy-mozna-jezdzic-na-rowerze

Mas proaty artykuł dla mas. Nie ma żadnego zakazu nie ma żadnego artykułu który by tego zabraniał.

To że jakis baran jeździł po parku itp gdzie jest zakaz to ok, bo gupi to dostał natomiast trasa rowerowa czy ulica, jedziesz sam.. Co jest bardziej podatne, stanie przed sklepem co 2 metry i 50 osób czy sam jak palec na ścieżce/drodze?
 

werf

Active member
Bez reklam
Tylko jak Carpazo wytłumaczyć zwierzchnikowi, że podczas patrolu wystawiło się tylko jeden lub dwa mandaty ?
 

werf

Active member
Bez reklam
Bez przesady Borixon w mojej ocenie często jest za liberalna.Faktem jest że teraz mają niepotrzebne narzędzie do ściągania kaski na 500+.
 
Do góry