Świat rowerów i akcesoriów

dmk84

New member
Oski nie do zdarcia! Takie rzeczy to kiedyś na jubilacie2 i Wigry3 się wyprawialo! Teraz jak to widzę to tylko śmierć w oczach! Nie wiem, może zboczenie zawodowe! Hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, no, jakbyś skoczył tak na Wigry/Jubilacie to już byśmy świeczkę dziś palili, rozleciałby się na drobny mak :)
Miałem jedno i drugie, abstrakcja w porównaniu do dzisiejszych konstrukcji.
Ostatnio widziałem parkę w podeszłym wieku na dwóch idento Wigry3, piękny stan, widać, że odnowione, nowe naklejki, lakier, łańcuch itp. Fajne, bo cóż więcej można powiedzieć, ale jeździć na tym archaicznym tworze już bym nie chciał :)

Ja tam jestem w obozie MTB i z uśmiechem spoglądam na takie filmy, coś jak spotkanie fana kapeli metalowej z miłośnikiem muzyki poważnej :D ale żeby nie było, szanuję wszystkich : )
 

dmk84

New member
Szczerze powiem po latach że te Wigry i jubilaty wytrzymywaly naprawdę dużo! Spawana rama w przysłowiowym skladaku to norma. Skoki ze zwirowni,pomostow latem, ekstremalna jazda po silosach itp itd, składanie 'wiankow' na masło :) ehhh to były czasy! A dziw że świeczka się nie pali :)

Ale fakt faktem sprzęt coraz lepszy, wytrzymalszy to i pomysły bardziej extremalne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Kielcach jest bardzo fajnie, sporo sprzętu, gadżetów. Mi tam się podobało ;)
Jest ok, ale ciekawy jestem tych targów Warszawskich, niby Stolica, więc powinno być z natury grubo, może ktoś potwierdzi.

Tak na marginesie, to i tak już nie wiele (przynajmniej u mnie) mogę już upgrejdować, co miałem zrobić, już poczyniłem ; )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kilka fotek z Kielc.
W mojej ocenie – kiepsko. Nie najgorzej, ale na pewno gorzej niż w zeszłym roku. Brakowało najważniejszych marek, producentów, wystawców.


Retro







Okazuje się, że świecie zabrakło już amelinium i carbonu. Teraz rowery też będą robić z drewna.










Obecnie interesuje mnie bardziej tematyka szosowa, ale może inni bywalcy wkleją coś dla górali.
Ogólnie targi zdominowane przez dwa główne nurty:
Po pierwsze: e-tematykę, bo już nie tylko e-bikei, ale też e-hulajdusze i innego rodzaju wariacje na ten temat.
Po drugie: rynek azjatycki, który zalał targi wszelkiego rodzaju akcesoriami i częściami. Dosłownie Alliexpress na żywo.






































Wisienką okazała się ekspozycja Adama Zdanowicza - twórcę customowych maszyn - ze swoim zwycięskim złotym wehikułem. Twórca sam oprowadzał po stoisku. Dziś jego klientami są obiorcy na całym świecie, wiele celebrytów, np. Slash.
Dziś tak wyrywa się laski, na złoty rower
Nawet było kilka fajnych ;)







 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Dzieki za fotki Krzychu.
Muszę się kiedyś przejechać na szosówce, bo jak dotąd nie miałem okazji. Może dlatego, że nie lubię ścigać się z samochodami ;), a na ścieżkach rowerowych raczej trzeba uważać ze zbyt dużymi prędkościami.
Skoro piszesz, że nie było głównych graczy, to nie mam czego żałować. Swoją drogą targi na koniec sezonu to chyba słaby pomysł. Dlatego czekam na wiosenne na narodowym.
 
Do góry