Star Wars: The Complete Saga (Episodes I-VI) [Blu-ray]30-09-2011

premek111

Active member
Bez reklam
Jeśli nie interesuje Was wersja PL to w USA caly zestaw w preorderze $89.99.Myśle ,że w Anglii również będzie taniej niż u naszych dystrybutorów.
 

stey

New member

soplus

Active member
Bez reklam
Orientuje się ktoś jak to jest z wydaniami blu-ray zagranicą? Chodzi mi tutaj głównie o napisy do filmów.
Szukam sagi gwiezdnych wojen na blu-rayu
Star Wars: The Complete Saga Episodes I-VI Blu-ray: Amazon.co.uk: Harrison Ford, Ewan McGregor, Mark Hamill, Hayden Christensen, Carrie Fisher, Natalie Portman, Alec Guinness, Ian McDiarmid, Anthony Daniels, Liam Neeson, George Lucas, Irvin Kershner,
W empiku niestety około 100zł drożej. Zastanawia mnie czy ta wersja ma polskie napisy.


Znając życie to nie będzie miała. Na amazonie filmów z napisami PL jak na lekarstwo. Możesz po premierze ściągnąć z Australii zawsze, tam napisy pl jak najbardziej są.
 

BoDeX

New member
Uwaga potencjalni nabywcy ....

POLSKIE WYDANIE SAGI BĘDZIE OKROJONE !

Brak dźwięku DTS HD MA ( ~ 4 500 kbps,) ,
będzie jedynie zwykły DTS ( 768 kbps.)
i dubbing DD 448 kbps

Wstyd i hańba .
 

crimson-pirate

New member
hmmm nasuwa sie pytanie WHY ? :) dlaczego Polskie wydanie bedzie okrojone? mysle , ze wlasnie wielu uzytkownikom i potencjalnym nabywcom zalezalo na wersji DTS HD. Jak juz jest edycja na BluRay i kosztuje swoje to dlaczego mamy mieć gorzej niz na zachodzie . Niestety wielu rzeczy w naszym kraju nie jestem w stanie zrozumieć i tak juz chyba bedzie zawsze.
 

BoDeX

New member
Źródeł jest wiele - wystarczy poszukać na forach HDTV (pl)
Ale utwierdzisz się chyba na 100% dopiero gdy zadzwonisz do dystrybutora -
IMPERIAL CINEPIX i się sam zapytasz ...
Imperial CinePix : Dział Dvd : GWIEZDNE WOJNY I - MROCZNE WIDMO II - ATAK KLONÓW III - ZEMSTA SITHÓW BLU-RAY..

AUDIO:

----- -------- ------- -----------
DTS-ES Audio English 768 kbps 6.1-ES / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit
DTS-HD Master Audio German 4362 kbps 5.1 / 48 kHz / 4362 kbps / 24-bit
DTS Audio Spanish 768 kbps 5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit
Dolby Digital Audio Hungarian 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio Polish 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Komentarze:
Dolby Digital Audio English 224 kbps 2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio English 224 kbps 2.0 / 48 kHz / 224 kbps

Poszli na skróty i podłączyli się do NIEMIECKIEGO wydania - tak to wygląda !

SKANDAL ! ! !
 

amazon

New member
Potwierdzam info Bodexa - dzwoniłem do Imperiala . Pani mi dokładnie to powiedziała co jest napisane w w/w poście kolegi .
BD zrobiony na Niemcy i sprzedawany u nas co w tym wypadku daje zwyczajny BUBEL.
Pozostaje mieć nadzieję ( wątpliwą ) na inne wydanie np. z UK które może mieć napisy PL.
Dla uzupełnienia dodam że z wyjątkiem tej wersji wszędzie w Europie jest DTS-HD Master Audio English .
 

Fikander

New member
No, nie! To już zakrawa...
Trzeba dać nauczkę firmie Imperial i nie kupować tego bubla.
Ja w każdym razie anulowałem zamówienie. Nie będę płacił za wydanie z okrojoną angielską ścieżką dźwiękową, dubbingiem zamiast lektora i bez tłumaczenia większości dodatków. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle w naszym wspaniałym kraju...
 

CleaneR

New member
Witam,

Panowie, Panasonic UK od 12 sierpnia ma promocje, do kazdego zakupionego:

Purchase one of the following Panasonic Blu-ray Players: DMP-BDT110EB, DMP-BDT210EB, DMP-BDT310EB, DMR-PWT500EB*, Blu-ray Recorders: DMR-BWT700EB, DMR-BWT800EB or Blu-ray Home Theatre Systems: SC-BTT262EBK, SC-BTT362EBK, SC-BTT270EBK, SC-BTT370EBK, SC-BTT775EBK, SC-BFT800EBK.

dostaje sie SW czesci od 4-6. Chwile temu czytalem T&C, wyglada na to, ze kupujacy z calej Uni moga je miec (wersje wydana w UK, wiec z dzwiekiem DTS HD MA):

4. To facilitate this promotion, claimants located outside of the UK and Ireland (but within the EU) please enclose a cheque, made payable to Panasonic UK, to the value of €10.00 for cost of postage with your completed application documentation.

I link do strony Panasonica: Products - Home Entertainment - Overview - Star Wars Trilogy IV-V-VI Blu-ray with Panasonic - Panasonic UK & Ireland a tutaj do formy: http://www.panasonic.co.uk/file?elid=7979024&filelink=/get/params_W0_MThtml_Dattachment/7979024 PS. Zakup musi zostac dokonany w autoryzowaym sklepie.

pozdrawiam
 
Do góry