Star Wars: The Complete Saga (Episodes I-VI) [Blu-ray]30-09-2011

Lemil

Banned
Dla zainteresowanych (właśnie zamówiłem):
Star Wars: The Complete Saga (Episodes I-VI)
Mam konkretnie jedno pytanie. Czy w Epizodzie IV są oryginalne sceny jak były do obejrzenia w kinie, czy są te ze wstawionymi zwierzakami(co na nich szturmowcy na pustyni pociskają tudzież Jabba The Hut, którego w oryginale wcale nie było, zresztą całej z nim sceny nie było!) itd. Czyli czy to kinowy oryginał, czy podrasowana wersja znana z DVD?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Podrasowana wersja z dvd ktora na bd zostala jeszcze bardziej zmieniona. Na plus lepszy mix dzwiekowy, na minus kolejne zmiany ktore wprowadzil Lucas. Sprawdz w google.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Kazde polskie wydanie jest pozbawione dtshd master audio w wersji angielskiej. Z tego co pamietam jest sciezka hd ale niemiecka. Dlatego ja trylogie kupilem w uk, a tam niestety brak polskiej wersji w napisach jak i audio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kazde polskie wydanie jest pozbawione dtshd master audio w wersji angielskiej. Z tego co pamietam jest sciezka hd ale niemiecka. Dlatego ja trylogie kupilem w uk, a tam niestety brak polskiej wersji w napisach jak i audio.

Kadajo. Jeśli masz takie wydanie sagi jak piszesz, to zrób sobie kopię. Ale z polskimi napisami. W necie można było znaleźć paczkę polskich napisów (rozszerzenie .sup) , pasujących idealnie do wersji BR, lub „zrobić” je sobie samemu. Jest dużo na ten temat w necie, jak to zrobić. Będziesz miał piękną, polską wersję. Ja tak sobie zrobiłem. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kazde polskie wydanie jest pozbawione dtshd master audio w wersji angielskiej. Z tego co pamietam jest sciezka hd ale niemiecka. Dlatego ja trylogie kupilem w uk, a tam niestety brak polskiej wersji w napisach jak i audio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Jak to czesto w zyciu bywa cos za cos..
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Odświeżę nieco temat.
Właśnie stworzyłem sobie najlepszą z możliwych wersję sagi Star Wars. Było z tym trochę pracy, ponieważ powstała ona z dwóch wydań: naszego krajowego i zagranicznego. Oczywiście mówimy o wersji bluray. Podstawa to upragnione DTS-HD Master Audio 6.1 w wersji angielskiej. Do tego dubbing, lektor i napisy pl. W ten sposób powstało jedyne w swoim rodzaju i unikatowe wydanie dla wszystkich; od lat pięciu do stu pięciu. Pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś ukaże się oficjalnie takie wydanie. :)
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Odświeżę nieco temat.
Właśnie stworzyłem sobie najlepszą z możliwych wersję sagi Star Wars. Było z tym trochę pracy, ponieważ powstała ona z dwóch wydań: naszego krajowego i zagranicznego. Oczywiście mówimy o wersji bluray. Podstawa to upragnione DTS-HD Master Audio 6.1 w wersji angielskiej. Do tego dubbing, lektor i napisy pl. W ten sposób powstało jedyne w swoim rodzaju i unikatowe wydanie dla wszystkich; od lat pięciu do stu pięciu. Pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś ukaże się oficjalnie takie wydanie. :)
Odswierze i ja. Rownierz zrobilem to samo. DTS descrete nijak sie mialo do Master Audio, tu bitrate siega do 7000 kbps.
I tu dopiero jest prawdziwa moc.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najgorsze jest to że zrobili ala nowe wydania w 'metalowcu" i dalej wszystko powielili - nie do zrozumienia... Myślą że tak jak ja mam normalne wydanie to dla pudełeczka raz jeszcze kupię ... śmiech na sali..
 
Do góry