Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ok panowie ale gdzie mogę sprawdzić 2 tv naraz i sobie porównać ogólnie wole większy tv ale 4k obraz też jest ważny jakość kurcze już mam metlik w głowie nie wie co wybrać.

Jakiegoś SC blisko nie masz - oni powinni mieć te dwa modele.. jak zadeklarujesz się że chcesz u nich kupić to jest szansa że postawią obok siebie te dwa modele..

Pepka to nie chodzi tylko o 4k i 4m że to za mały tv żeby zobaczyć więcej szczegółów- generalnie ten model daje lepszy obraz i to jest istotą..
 

barburian

New member
Bez reklam
Jeśli koledze zależy na 4K i 75 calach to cena w miarę sensowna
jest na 75UH780V LG , jak się dobrze poszuka to można go
dostać za 14,5 tyś.

Ostatnio widziałem w sklepie internetowym Sonego 75X8505C za 13.900
Jak się poszuka to można upolować dobrą cenę...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Możecie coś więcej powiedzieć mi o xd9305 jak czerń, podświetlenie, wygaszanie, inp, jakość obrazu, kąty, obraz 4k i wszystko co o nim wiecie. Sygnał będę miał z kablówki multimedia i konsola ps4. Jaki polecacie odtwarzacz blu Ray do tego tv?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Możecie coś więcej powiedzieć mi o xd9305 jak czerń, podświetlenie, wygaszanie, inp, jakość obrazu, kąty, obraz 4k i wszystko co o nim wiecie. Sygnał będę miał z kablówki multimedia i konsola ps4. Jaki polecacie odtwarzacz blu Ray do tego tv?

Flagowy telewizor Sony, czyli XD93, to dobra propozycja dla poszukujących dobrego wyświetlacza klasy premium. Produkt nie ma ewidentnie słabych stron, a dobrych można wymienić kilka: świetnie działający system wygaszania strefowego, który zapewnia dobrą czerń, dobre odwzorowanie ruchu, a także rewelacyjne wsparcie dla Ultra HD. XD93 pokrywa aż 95% palety DCI P3 i w niektórych scenach filmowych jest w stanie wykrzesać z siebie prawie 1000cd/m2 w trybie HDR. Aż trudno uwierzyć, że nie otrzymał certyfikatu Ultra HD Premium, na który sobie zasłużył. Zdecydowanie także można polecić ten model graczom. Nie tylko ma bardzo niski input lag, ale też specjalny tryb pracy systemu motionflow, redukujący smużenie. Android w telewizorze także będzie dla wielu zaletą, chociaż faktem jest, że czasem potrafi spowolnić telewizor. Wykonanie ekranu ucieszy na pewno tych, którzy mają zamiar go powiesić - praktycznie żadnego innego telewizora nie da się tak dobrze zlicować ze ścianą i jeszcze mieć możliwość odchylania (by np. podłączyć urządzenie USB).

PLUSY
Dobra czerń, skuteczny algorytm lokalnego wygaszania
Świetne oddanie barw, szczególnie po kalibracji
Efekt HDR o dobrej jakości
Dobre pokrycie szerokiej palety barw - 95% DCI
System motionflow zapewniający płynny i ostry obraz w ruchu
Wykonanie na najwyższym poziomie
Dedykowany wieszak, pozwalający odchylać telewizor
Platforma Android TV
Obsługa technologii 3D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Kolega wyżej napisał plus proponuję testy poczytać włącznie z zagranicznymi , gdzie jak dobrze pamiętam nawet Accu tutaj linki wklejał a jak nie to wystarczy w google wyszukać..
Jest to fajny tv, a jakby ze dwa tys. jeszcze mniej kosztował to dla jeszcze więcej osób byłby na pewno brany pod uwagę perzy zakupie jak chce się mieć dobry tv. Choć w mojej opinii wart jest swej ceny - tylko jak dla mnie do tego tv powinny być dodawane 2 szt. okularów ale dla niektórych 3d ma mniejsze znaczenie..
Mam nadzieję że kolejne serie nie będą potrzebowały zmiany okularów dla tych co maja obecne które są stosowane w Sony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co do jakości to topowy model .
Przy montażu trzeba pamiętać o zasilaczu :
thumbs_P1830076.JPG


Input Lag ma 52 ms



Świetne multimedia


Niski pobór energii


Czerń jednolita

Płynność bardzo dobra.
 

sihborx

New member
Panowie jak to jest z tą 5-letnią gwarancją? Czy ona jest oferowana sezonowo? Czy tylko wybrane punkty je mają - jak SC?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do tej pory przeważnie było tak że cały czas jest możliwa żeby ją kupić lub dostać bo i takie przypadki się trafiają.. Tylko w SC.
 

m2w2

New member
Dokładnie. Przeważnie Sony Centra mają ją w ofercie za dopłatą lub w `gratisie`, zależy gdzie. Na `alledrogo` od SC są z 4 lub 5 letnią gwarancją w cenie.
 

sihborx

New member
własnie przeglądam stronę www SC i była tam możliwość dokupienia 5 letniej gwarancji a teraz takiej opcji nie widzę nawet tam.
Chyba, że pozostaje już tylko indywidualna negocjacja w fizycznych punktach SC.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
własnie przeglądam stronę www SC i była tam możliwość dokupienia 5 letniej gwarancji a teraz takiej opcji nie widzę nawet tam.
Chyba, że pozostaje już tylko indywidualna negocjacja w fizycznych punktach SC.

Proponuję zadzwonić do tego SC które jest Ci najbliższe i się spytać .. być może na stronie nie występuje taka opcja..
 

sihborx

New member
tak zrobię. A tak na marginesie czy w Sony Center ceny mają sztywne czy może są skłonni do negocjacji ? Macie jakieś doświadczenia?
 

piteron

Active member
Bez reklam
To tez nie jest problem
Zasilacz ma głębokość taką jak obudowa na dole tv
Zawsze zasilacz mozna przyczepic na rzepy do ściany lub tv
 

nagdob

Member
Bez reklam
tak zrobię. A tak na marginesie czy w Sony Center ceny mają sztywne czy może są skłonni do negocjacji ? Macie jakieś doświadczenia?

Tam. Mam doświadczenie. Zawsze negocjowałem i zawsze miałem upusty. Do tego stopnia, że czasami sprawdzali na moje argumenty cenę internetową i dawali nie dużo wyższą. Powiedzmy koszt transportu do domu ok. 50 km. Na pewno warto negocjować.
 
Do góry