Spectre - Nowy 007

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ważne żeby był wysportowany, dobrze sie prezentował, miał wyraz swój - charakter i będzie git...:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ważne żeby był wysportowany, dobrze sie prezentował, miał wyraz swój - charakter i będzie git...:)

Tzn. jakaś tak gra aktorska będzie potrzebna.Bond to jest film sensacyjny a nie akcji.
W filmach sensacyjnych zawsze byli lepsi aktorzy niż w typowych akcyjniakach,jednak nie są to jakieś bardzo duże wymagania...
Mógłby mieć również poczucie humoru ;-)
 

_KingKong_

New member
Ważne żeby był wysportowany, dobrze sie prezentował, miał wyraz swój - charakter i będzie git...:smile:



Wypisz, wymaluj, nowy Bond... :krol:

tumblr_m2ddq60vRK1r1d1jwo1_1280.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"The Rock" nadaje się do rasowego akcyjniaka,a nie na Bonda...;-)
Dokładnie, choć mam nadzieję że w waidomym dla nas filmie Piramida zagra odpowiednio - prawda? :)

Ostatnio go pchają gdzie się da... Nie kumam trendu na tego drewniaka.

Kolego to jest bardzo proste chcą go ludzie oglądać, nie wiem czy wiesz w tamtym roku był to najbardziej opłacany aktor - to jest dopiero niespodzianka - ja w życiu bym nie postawił że to on będzie najbardziej opłacanym aktorem... a jednak...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, choć mam nadzieję że w waidomym dla nas filmie Piramida zagra odpowiednio - prawda? :)

Chodzi Co o "San Andreas" ? Tam to niech lepiej zagrają odpowiednio efekty audio/video ;-)

w tamtym roku był to najbardziej opłacany aktor - to jest dopiero niespodzianka - ja w życiu bym nie postawił że to on będzie najbardziej opłacanym aktorem... a jednak...

Robert Downey Jr. nie był przypadkiem pierwszy ? ;-)
 

_KingKong_

New member
No właśnie. I porównać miejsce pierwsze i drugie... No ale to je holiłud, tego nie zrozumisz. Ta lalka ze zmierzchu też była na 1 miejscu chyba rok, czy dwa temu. Podobny kunszt aktorski co The Rock.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"The Rock" zdobył swoją popularność nie przez grę aktorską,tylko przez to że jest duży...Gdyby nie "Szybcy 5 i 6..." ,byłby tylko "Królem Skorpionem"...
 

Rafal7

Banned
Jeszcze występował w jednym fajnym filmie akcji, przez cały film zabijał oprawców swojego brata, a w między czasie polował na niego płatny zabójca.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja ten ranking widziałem na innej stronie i tam na 99% był pierwszy Król Skorpion :), a drugi RDJ... chyba że cos mi się pokręciło ale niemalże pewien jestem, nawet w jakimś wątku pisałem o tym... a może był błąd na tamtej stronie co ja widziałem, ale nie będę się upierał bo tak jak napisałem 1% daję na pomyłkę moją.. Tak czy siak - drugie miejsce to też jest bardzo dobre :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Moj typ to D.C
Nie jest przystojniakiem, gral pedala/samobojce, tchorzliwego zabojce kobiet i dzieci, a mimo wszystko zostal 007 i chyba najciekawszym i najsensowniejszym Bondem w historii.
Wasze typy?
 
Do góry