Spectre - Nowy 007

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To na 100% - patrzeć jak zaraz te sweterki będą szły w górę w sklepach .... W końcu Bond w nim chodził :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
jak znam życie to nie ubrał "tego" sweterka kupionego w galerii jakiejś ;P tylko pewnie sweterek warty kilka dobrych płyt blu ;P
Jak byłem z żoną na Skyfall to pierwsze na co zwróciła uwagę, to to, że Craig miał źle uszyty garnitur i się marszczył przy karku... to takie jej zboczenie zawodowe :D....więc drogo nie zawsze oznacza dobrze ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to tak zawsze było, do tego trzeba brać pod uwagę że on w każdym odcinku ma po kilka garniturów uszytych więc zawsze może się przydarzyć coś sknocili... Za to samochody ma zawsze dobre :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
HaJem, albo jeszcze lepiej ZARA. Szmelc taki, że szkoda gadać. To, że buty wszystkie się rozleciały, to nic, ale szef w spodniach który poleciał nie tam gdzie trzeba, to już pominę. Powiem więcej, pierwsze lepsze trampki za 19zł z Tesco są nie gorsze, od tych z ZARY za 199zl. Jak dla mnie straszna lipa, no, ale to masówka i nic nowego.
 

_voodoo_

New member
Ja wolałem Craiga niż Brosnana. Dobrze zagrał Bonda, chłodno i bez emocji, tak jak powinno być. Ale nie każdy o tym wie, nie wgłębiając się w temat 007.

Generalnie Craig > Brosnan (aktor jednej roli - 007)

A co do H&M i tych innych sieciówek to pełna zgoda, jednorazówki na sezon, góra dwa. Potem ewentualnie można wykorzystać do mycia klatki schodowej. Strasznie tracą kolory i niszczy się materiał.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem kto następca będzie w Bondzie - już typy padały nawet w tym temacie o tym pisaliśmy o ile dobrze pamiętam. Pytanie czy się potwierdzi czy ktoś inny będzie..
 

eedviking

Banned
Mnie już nużą te Bondy, dla mnie najciekawszy (i najwyższy) był Sean Connery jako Bond. :);)

Mogliby zrobić remake jakiegoś Fantomasa. :D;)
 

eedviking

Banned
Teraz to powinni wziąć jako aktora do Bonda - Omara Borkan Al Gala, na czasie i dziewczyny by popuszczały co nieco ...:D;):mrgreen:

1385253_561725713902578_244680836_n-440x480.jpg


1231112_544305105644639_1892653262_n-392x480.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak naprawdę jaki aktor będzie następcą Craiga jest pod dużym znakiem zapytania...
Craig oprócz "Spectre" ma kontrakt jeszcze na jednego Bonda.
Biorąc pod uwagę że części wychodzą średnio co 3 lata,"Bond 25" będzie gdzieś w 2018r.
Czyli nowy aktor grający Bonda pojawi się w nim dopiero około 2021r...
 
Do góry