Spectre - Nowy 007

Rafal7

Banned
Spectre - 24 Część przygód Jamesa Bonda

Witam, w przyszłym roku ma się pojawić następna część James Bonda, tytuł filmu ma nosić nazwę Spectre, ciekawie się zapowiada, ciekawe czy będzie Atmos :D
Taką fura będzie się rozbijał Bond

spectre_c.jpg

aston-martin-db10-007-spectre-1024x512.jpg
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Zapowiada się niezła produkcja ;)
- "Spectre" będzie najprawdopodobniej najdroższym filmem w historii kina.
Koszta realizacji obrazu szacowane są na ponad 300 milionów dolarów.
 

Rafal7

Banned
Piraci z Karaibów na pierwszym miejscu, aż nie możliwe.
Trylogia Hobbita na pierwszym miejscu, a Władca Pierścieni słabo i nie mogę w to uwierzyć.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tu masz listę najdroższych filmów :
en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_films

Biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniędzy, to Kleopatra z 1963 roku jest najdroższym filmem ;)

A wracając do Bonda, to nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że dobrze spożytkują te pieniądze :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kapusta7,jak trylogia Hobbita na pierwszym miejscu to 24logia Bonda na którym ? :)
Co do Craiga,mi również pasuje.W przeciwieństwie do innych Bondów nie jest już takim dżentelmenem co niektórym może nie pasować i trochę przypomina żula :) ale jest Bondem z krwi i kości...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja osobiście lubiłem w roli Bonda Rogera Moora i Sean Connery.
Ta dwójka + Craig, to moi ulubieni odtwórcy, dlatego napisałem, że ten ostatni jest w czołówce.
Natomiast największym plusem trzech ostatnich części jest, że nie są już takie "cukierkowe" jak poprzednie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tu masz listę najdroższych filmów :
en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_films

dzięki za link... i mi chodzi o najdroższy film jako jeden a nie seria filmów... Bo wtedy Bondy chyba byłyby najdroższe :) nie ma innego filmu który miałby tyle części - czy się mylę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry