Spectre - Nowy 007

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bond miał fajny, specificzny klimat za czasów RM czy SC.
Nie było tam może spektakularnych efektów, ale niewątpliwie czuć tam było fajny klimacik.
Te filmy porywały w swoim czasie, a w swoim gatunku były bezkonkurencyjne.
Nie chodzi tu już o żadne gusta, a porównanie serii z ostanich kilkudziesięciu lat.
Ja w tych kategoriach oceniam Bonda. Dzisiejszy agent, to przyzwoity film, ale ginie w tłumie.
Takie moje skromne zdanie, jak ktoś czuje tam klimat, to nic mi do tego.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bond miał fajny, specificzny klimat za czasów RM czy SC.

Dużo filmów,które kiedyś widzieliśmy fajnie wspominamy,ale oglądając je dziś nie są już takie fajne...
Już kiedyś pisałem.Rok temu zacząłem odświeżać te Bondy po kolei.Obejrzałem "Dr No" i "Pozdrowienia z Rosji" i się jakoś zatrzymałem,bo nie miałem ciśnienia na dalsze oglądanie...Muszę zacząć chyba od początku :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dużo filmów,które kiedyś widzieliśmy fajnie wspominamy,ale oglądając je dziś nie są już takie fajne...

;)
Za każdym razem jak trafię na starszą produkcje, oglądam od deski do deski. Wszystko też zależy od konkretnej produkcji.
Przy nowszych zdarza mi się zasnąć.

Już kiedyś pisałem.Rok temu zacząłem odświeżać te Bondy po kolei.Obejrzałem "Dr No" i "Pozdrowienia z Rosji" i się jakoś zatrzymałem,bo nie miałem ciśnienia na dalsze oglądanie...Muszę zacząć chyba od początku :wink:

Ja za to kilka razy podchodziłem Bonda. Bezpłciowa perfekcja, taka piękne modelka, która nie ma nic ciekawego do powiedzienia. Odświeże chyba jeszcze raz, ale zdecydowanie wolę serie Bourna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Założę się że dużo z tych filmów nie widziałeś w ostatnim czasie :wink:Żeby nie było,też lubię bardziej starsze filmy,tylko te które przeszły próbę czasu :grin:


zdecydowanie wolę serie Bourna.

Myślałem że tą z Tomciem :grin:

Mnie jakoś "Bourne" nie jarał.Pomijając fabułę,agent z twarzą dzieciaka i trzęsąca się maksymalnie kamera...:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Założę się że dużo z tych filmów nie widziałeś w ostatnim czasie :wink:Żeby nie było,też lubię bardziej starsze filmy,tylko te które przeszły próbę czasu :grin:

Widziałem, pisałem ostatnio, że odświeżam stare filmy.
T.Cruise, De Niro, Pacino i cała masa innych klasyków, smakują tak samo dobrze jak kiedyś.
Mało tego, jakiś czas temu trafiłem na którejś podrzędnej stacji film z Van Damme i też ochoczo dotrwałem do końca, było tam coś, czego dziś ze świeczką szukać w kinie klasy B. ;)

Myślałem że tą z Tomciem :grin:
Mnie jakoś "Bourne" nie jarał.Pomijając fabułę,agent z twarzą dzieciaka i trzęsąca się maksymalnie kamera...:wink:

Z Tomciem wszystkie, ale "MI" właśnie najmniej.
Bez emocji. Bourne to samo w sumie, ale i tak wolę tą "twarz dzieciaka", jak oschłą mumię Craiga :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie będzie za stary.Zobacz,Craig ma zagrać jeszcze w jednym Bondzie po "Spectre". Biorąc pod uwagę,że filmy z tej serii pokazują się w odstępach 2-3 letnich,Idris na starcie miałby już około 48 lat...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Według mnie będzie za stary.Zobacz,Craig ma zagrać jeszcze w jednym Bondzie po "Spectre". Biorąc pod uwagę,że filmy z tej serii pokazują się w odstępach 2-3 letnich,Idris na starcie miałby już około 48 lat...

Tak samo myślę... Ale aktor fajny:) osobiście lubię Gościa...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę dziwne to ubranko... ;-)

1426612864-facebook1.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niech będzie ubrany w co tam uważają aby film był fajny :) ja lubię Bonda to czekam na ten film..
 
Do góry