Spectre - Nowy 007

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Craig stracił charyzmę i wątpię aby ją odzyskał...
Już wolałbym starszego Hugh Jackmana :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Osobiście jakoś mi nie podchodzi żeby był Bondem :smile:

Czemu nie ?
Według mnie bije go chyba we wszystkich cechach do tej roli...
Jest lepszym aktorem,jest przystojniejszy,ma więcej mięsa (mięśni),ma lepsze poczucie humoru i więcej cynizmu niż Craig :wink:
Minę też potrafi zrobić wqrwioną :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Wy dalej się tym Bondem podniecacie? ;)
Ileż można, przecież to rozdmuchana do granic absurdu kiszka.
 

nokinomaniak

New member
Kicha nie kicha ale płytę napewno kupie , ewentualnie w zestawie , cała serie .
Czekam tez na igrzyska śmierci i pare innych ale inna bajka . A litra to sam bym chetnie zapodał .
 

fordewind

New member
Od ponad 3 miesięcy pozostaję w oczekiwaniu na premierę Spectre (Blu-ray). W tzw. międzyczasie zdecydowałem o rozbudowie kina domowego, do Dolby Atmos, poprzez instalację (w suficie) o 4 dodatkowych głośników (Sonus faber Venere wall), w zw. z czym możecie wyobrazić sobie jak bardzo rozczarowany jestem informacją, że film zostanie wydany przez polskiego dystrybutora w formacie Angielski DT -HD Master Audio 5.1. Być może znacie odpowiedź na pytanie, które mnie obecnie nurtuje. Czy wydania zagraniczne tego filmu będą posiadały napisy w języku polskim?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale dlaczego jestes rozczarowany? Przeciez ten film nie dostal mixu Dolby Atmos, ani nigdzie tez nie zostal dotychczas wydany ze sciezka Dolby Atmos na plycie?
P.S.
Ostatecznie mozesz upmixowac sobie do Dolby Surround (DSU)/ DTS Neural X w zaleznosci od nozliwosci Twojego sprzetu i grac przez "glosniki sufitowe".
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napsial Bubufat - innej możliwości nie ma.. do tego trzeba brać pod uwagę że Dolby atmos nie wychodzi we wszystkich filmach.... najbliższa premiera z DA to Piotruś wyprawa do Nibylandii. Do tego odnoszę wrażenie że w takim filmie jak Bond atmos nie zmieniłby za dużo odczucia pod względem audio.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Płyta BD już dostępna, oglądał ktoś?

Ps. audio: DTS-HD Master Audio English 4742 kbps 7.1
: Dolby Digital Audio Polish 448 kbps 5.1

Na dniach będę płytkę miał to podzielę się wrażeniami.
 
Do góry