Spectre - Nowy 007

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie tak ja nie znam się na tym i nigdy nie poznam tego więc czekam na premierę sklepowa bo już film jest zamówiony :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja tam kupuje każdego Bonda jaki wychodzi - za 70 zeta można brać .. myślę że będzie lepszy jak ostatnie dwie części ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spectre nie bylo w 3d :) zresztą takich filmów nie oglądam w 3d ...:) dwa razy już się wybierałem niestety nie wyszło - raz już nawet byłem pod kinem.. ..bo ja do kina staram się chodzić w ciągu dnia - wieczorami już za bardzo menie ludzie irytują swoim zachowaniem i śmierdzącym popkornem.. także czekam na premierę.
 

nokinomaniak

New member
Lolek specjalnie dla ciebie :), miły wieczór się zapowiada chyba ze się troszkę sponiewieram , bo tez to miałem w planie .
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek3D ale ja nie mówiłem nic o tym filmie że jest w 3d ;)
Tylko pytałem czy oglądałeś, skoro nie możesz sie tak doczekać :p
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja ogladalem wersje z happy happy endem - na koniec ubiera nowy gang, zabiera stary odremontowany samochod i bierze dupencje w trase.
 

nokinomaniak

New member
Ten cały Craig faktycznie pada po koniec, nie dotrwałem do końca? ;)

A ja dotrwałem , i mi się podobało .Moze niejest to Bond wszechczasow ale było miło .A ze oglądałem późno , to bez efektów wooow , i pewnie jak bym gałkę troszkę podkręcił , było by naprawdę ok.Zonie tez się podobał , także wieczór ok . A co najlepszym zaskoczeniem było , wkładam płytę do odtwarzacza a tam DD 5.1 PL .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo widzisz to kwestia gustu i co kto oczekuje.. ważne że Tobie się w jakiś sposób podobał i tyle... przynajmniej ja tak podchodzę do filmów - innym nie musi się podobać - mi ma się podobać :)
A część osób jak to bywa w życiu przesadza z ocenami rożnych rzeczy (nie tylko filmów i mam na myśli oceny z internetu, a nie wyłącznie z tego forum)to już inna bajka.. ja już mam na to wyrobione zdanie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry