Soundbar TCL Ray Danz TS9030 z Dolby Atmos.

Status
Zamknięty.

lismark

New member
Próbowałem połączyć się z WIFI, łączyłem się z telefonem wpisywałem hasło itd i nie mogłem się połączyć. Po wgraniu softu ze strony TCL EU086-A0118-HV010-D0204 zniknęło WIFI i bluetooth.
A na soundbarze wyświetla się wersja EU086-A0118-HV011-D0105
 

Tgold

Member
Prośba do osób które mają kontakt z firmą TCL żeby zgłosić że software na ich stronie do soundbara jest wadliwy, może wrzucą jakąś wersję starszą w której jest możliwość łączenia się z wifi i Bluetooth.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

serhad

New member
Kilka dni temu rozmawiałem z serwisem TCL na temat wadliwego softu. Sugerowałem nawet jego usunięcie z portalu. Ja już zwróciłem jeden soundbar z uwalonym softem, mam nowy, ale póki co, to unikam aktualizacji, nawet nie uruchomiłem Wi-Fi, aby przypadkiem nie doszło do aktualizacji. Wadliwy soft nadal jest do pobrania.
 

lovelas1988

New member
Witam wszystkich serdecznie o tak poznej porze. Zakupilem soundbar ts 9030 i mam pytanie odnosnie glosnosci minimalnej. Ktory soft usuwa problem ? Jaki soft powinienem zainstalowac na soundbarze by glosnosc minimalna byla cichsza na 1 vol tak bym mogl ogladac TV w nocy? Nie powiem bo jest za glosno nawet na 1 vol, a zauwazylem ze problem jest znany juz przez Was. Pozdrawiam
 

Tgold

Member
Ok - dzięki , jutro będę pytał.
Kiki sprawdziłeś/zapytałeś może u źródła co to za soft co podałem w linkach, można go bezpiecznie wgrać przez USB ? Naprawi problem wifi czy czekamy na jakiś nowy soft który pewnie i tak nigdy się nie pojawi [emoji848] pozdrawiam.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

lovelas1988

New member
Dzwonilem dzis do wsparcia TCL i polecono mi wrzucic najnowszy soft poprzez pendriva. Zrobilem tak i glosnosc minimalna w zaden sposob nie zmniejszyla sie po tej aktualizacj. Jesli chodzi o kontakt to dopiero w poniedzialek moglbym sie cos dowiedziec ale wydaje mi sie, ze tez to by nic nie pomoglo. Soundbar leci na zwrot, szkoda czasu i nerwów. Dziekuje jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi.
 

Tgold

Member
Kiki sprawdziłeś/zapytałeś może u źródła co to za soft co podałem w linkach, można go bezpiecznie wgrać przez USB ? Naprawi problem wifi czy czekamy na jakiś nowy soft który pewnie i tak nigdy się nie pojawi [emoji848] pozdrawiam.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
Ponawiam pytanie ???

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

lovelas1988

New member
Oddałem tego tvl i kupilem soundbar Q700, na nim jest znacznie ciszej. Problem softu. Nie wiem za co ten soundbar dostal te nagrody EISA… TCL gra znacznie gorzej od q600, q700 (kupilem w takiej samej cenie co tcl). Szkoda zachodu, chlopaki z TCL proponuja restarty i wrzucenie softu. To nic nie da, sprawdzilem kilka razy. Pozdrawiam
 

matekdb

New member
Niestety mają jakiś problem z tym modelem.

Kupować go za 1200zl czy szukać czegoś innego? Bo już sam nie wiem czesc pisze ze super zadowolona a część że się zawiedli i Poczytałem jeszcze o tych aktualizacjach i nie wiem już sam czy do tej ceny coś lepszego znajdę czy nie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry