Soundbar TCL Ray Danz TS9030 z Dolby Atmos.

Status
Zamknięty.

Czechuxx

New member
Dzisiaj odebrałem Ray Danz.
Podłączone do tv poprzez HDMI ARC lub opcjonalnie przez BT. Telefon podłączony przez BT.

Mam problem taki jak już wcześniej był poruszany z głośnością minimalną. Być może pomogła by aktualizacja. Tylko sam nie wiem czy mam urządzenie podłączone do wifi. Niby mam sparowane z Google Home ale nie chce aktualizować.

Jakiś pomysł co do aktualizacji?
 

hd maniak

Member
Mam ten sam problem nie moge się połaczyc przez wifi we wpisaniu adresu w wyszukiwarkę. Czy mogę prosic o jakąs informację odnośnie pomocy jak Panu udało sie to połączyc ręcznie.
 

Tgold

Member
Witam, mam od tygodnia ten soundbar, ze strony TCL pobrałem soft, zaktualizowałem i teraz brak ustawień wifi, bluetooth nie działa, google home go nie widzi. Można gdzieś dostać jakiś starszy soft do tego soundbara ? Chciałbym zrobić downgrade.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

Slavq

New member
Kupiłem ten soundbar w ostatniej promocji i muszę go niestety odesłać.
Od początku przy niskim poziomie głośności sub stuka co jakiś czas (pukanie identycznie opisane jak przy JBL SB350). Dodatkowo mimo manualnego podłączenia do wifi, nie jest widoczny w Google Home.
Sterowanie Volume po hdmi arc też dziwne - dział po uruchomieniu ale chwilę potem jak daję głośniej/ciszej na pilocie TV to już jedynie pokazuje aktualny poziom głośności.
Czy ktoś jeszcze miał taki problem z subem? Może upgrade softu by pomógł?
Ogólnie zestaw bardzo fajny i przeżyłbym wszystko gdyby nie to stukanie w subie.
 

serhad

New member
Mam taki sam problem jak użytkownik "Tgold", po dzisiejszej aktualizacji softu brak ustawień wi-fi, bluetooth nie działa (soundbar jest niewidoczny), nie działa HDMI. Bez skutku szukałem w necie starszego softu aby zrobić downgrade.
 

Tgold

Member

Daawid

New member
Kupiłem ten soundbar w ostatniej promocji i muszę go niestety odesłać.
Od początku przy niskim poziomie głośności sub stuka co jakiś czas (pukanie identycznie opisane jak przy JBL SB350). Dodatkowo mimo manualnego podłączenia do wifi, nie jest widoczny w Google Home.
Sterowanie Volume po hdmi arc też dziwne - dział po uruchomieniu ale chwilę potem jak daję głośniej/ciszej na pilocie TV to już jedynie pokazuje aktualny poziom głośności.
Czy ktoś jeszcze miał taki problem z subem? Może upgrade softu by pomógł?
Ogólnie zestaw bardzo fajny i przeżyłbym wszystko gdyby nie to stukanie w subie.

Pukanie w subie - masz w pobliżu suba jakieś urządzenie wifi router etc ? Odsun je od subwoofera
 

serhad

New member
Soundbar z wadliwym softem po aktualizacji, poszedł do zwrotu. Aktualnie mam nowy soundbar. Zastanawiałem się na zakupem innego soundbara, jednak w podobnej cenie nie znalazłem konkurencyjnego modelu, a Ray Danz TS9030 oferuje dużo i jakość dźwięku również jest na przyzwoitym poziomie. Wszystko działa dobrze, obawiam się tylko podłączenia do Wi-Fi aby nie zainstalował się soft powodujący problemy.
 

Tgold

Member
Soundbar z wadliwym softem po aktualizacji, poszedł do zwrotu. Aktualnie mam nowy soundbar. Zastanawiałem się na zakupem innego soundbara, jednak w podobnej cenie nie znalazłem konkurencyjnego modelu, a Ray Danz TS9030 oferuje dużo i jakość dźwięku również jest na przyzwoitym poziomie. Wszystko działa dobrze, obawiam się tylko podłączenia do Wi-Fi aby nie zainstalował się soft powodujący problemy.
Możesz sprawdzić jaki pokazuje ci nr softu sounbar ? U mnie po tej wadliwej aktualizacji jest eu086 a0118 hv011 d0105

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

Tgold

Member
Wgrał bym ten rom RSR-TCL-C4A-1.44-V2.4-1082-USER-EU.img
ale boje się że całkiem przestanie działać. Szkoda że nikt tu nie podpowie co to za rom. [emoji848]

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

Manarino

Banned
Dolby Atmos z soundbaru to nawet nie jest kwestia dyskusyjna .To poprostu smieszne hasło.
Dolby Atmos z soundbaru za 1.600 Pln?
To już nawet nie jest śmieszne.

Poza tym Panowie - soundbar bez względu na markę, wartość, to rozwiązanie dalekie od jakiej kolwiek jakości.
Taki soundbar zagra moze nawet głośno i fajnie, i na tym fajnie jego jakość się kończy.
To taka mała dygresja, co byście nie popadali w za fajne nastroje i uniesienia :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać, że nie widziałeś i nigdy nie słuchałeś dobrych soundbarów.
CI co kupili Soundbary Ray Danz w zdecydowanej większości są zadowoleni i nic im nie zrobisz.
Oni to kupują dla siebie i co najgorsze (wg Ciebie) nie kierują się Twoją oceną.

=================

W sprawie aktualizacji napisz proszę na PW dostaniesz kontakt.
 

Manarino

Banned
Widać, że nie widziałeś i nigdy nie słuchałeś dobrych soundbarów.
CI co kupili Soundbary Ray Danz w zdecydowanej większości są zadowoleni i nic im nie zrobisz.
Oni to kupują dla siebie i co najgorsze (wg Ciebie) nie kierują się Twoją oceną.

=================

W sprawie aktualizacji napisz proszę na PW dostaniesz kontakt.

Po mmie to spływa czym się kierują. Jeżeli im się to brzmienie podoba , to cieszę się razem z nimi .

Jednak Soundbar , to rozwiązanie dalekie od jakiej kolwiek jakości.

Każdy, kto wie trochę więcej niż Tobie się tylko wydaje w tej materii, to potwierdzi.
 

Manarino

Banned
Widać faktycznie , że nie słuchałeś dobrych soundbarów !

Ty wiesz co ja słuchałem..

Soundbar , to rozwiązanie dalekie od jakiej kolwiek jakości!

Jakis rok temu kupiłem nowe kino domwe . Budżet 30 tys zlotych .
Pytałem o soundbary . Słuchałem różnych soundbarów.
Żaden szanujący się salon , sprzedawca specjalista audio nigdy nie określił sounbara jako dobrą jakość dźwięku.
Tylko Ty potrafisz stosować tego typu naciągane teorie.


W odpowiedzi na watek, który zamknales : wssystkie firmy powielają mini ledy bo to cos więcej niż zwykły led, a na micro leda trzeba jesscze będzie poczekać.

Paskudnie zamknąłeś wątek, bo bałeś się zderzenia z rzeczywistością.

Zadbaj o profesjonalną kalibrację, którą oferujesz bo profesjonalną ona nie jest . Są to tylko dane powielane z jednego prpfesjonalnie skalibrowanego tv i przenoszone do reszty tv konkretnego modelu .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę trzymać się tematu - wszystkie off top od tej pory będą od razu usuwane .

Byłem na pokazach dobrych Soundbarów i ludzie wychodzili z pokazów zauroczeni jakością.
Soundbar nie ma i nigdy nie miał na celu zastąpić dźwięk stereo.
Miał wypełnić lukę dobrej jakości kina domowego dla osób które nie mają
miejsca na duże kolumny . Wiele firm odrobiło lekcje
- Bang &Olufsen
- Sennheiser
- Sonos
- JBL
- Harman
- Paradigm
Polecam -to świetne soundbary.

W klasie najniższej Ray Danz zbiera świetne recenzje.
Polecam.
Nie każdy musi jeździć Ferrari.
 
Status
Zamknięty.
Do góry