Soundbar Bose 700

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bose 700 masz w specjalnej cenie.
Inne soundbary też są extra :
- Kef, Sonos, Paradigm - zależy ile masz max kasy.
 

kcz3

New member
Hey jeszcze pytanie . Odkryłem dzisiaj rano przez przypadek ze bose 700 listwa jestvgoraca przede wszystkim zaprawek strony cała noc była wyłączona myślicie ze to normalne ?
 

kcz3

New member
Tak mam nie polski telefon i jezyk. :) a sprawdzałeś ze to nie normalne bo przypadkiem chciałem kurz zetrzeć ze szkła i poczułem cieplo
 

kcz3

New member
Zaczyna mnie to lekko wkur**c napisałem do Bose odnośnie listwy co grzeje mówią ze to nie normalne i mi wysyłają nowa :) ale mam dopiero od 10 dni i nowe problemy zauważam . Nawet z dźwiękiem
 

kcz3

New member
Ty masz dobrze wszystko wysyłają Tobie nowe na słowo bez ekspertyzy.

Nowe ale takie samo... napisałem ze się grzeje mówią ze to nienormalne ale naprawdę przypadek to sprawił ze poczułem . A wczoraj oglądałem netflixa było ok w tym samym czasie miałem włączony dekoder podpięty pod inne hdmi z tv . Kiedy wyłączyłem dekoder głośny zmutowany jakbwlaczylem wszystko ok ... nie widzę powiązania za bardzo...
 

kcz3

New member
Hello Wiecie co tak się zastanawiam czy tj problem z moim Bose czy nie tv. Bo teraz np oglądałem netflixa było ok i ponownie wyłączyłem player( dekoder ) i dźwięk zmutowany . Ponownie włączyłem i dźwięk ok . Jak wyłącze to tak samo jest na youtub netflix i innych kurde nie wiem z czego to wynika
 

szybal

Banned
Ja się poddałem wypróbowałem jeszcze jeden zestaw i to samo zwrociłem do sklepu muszę pochwalic obsługę w MM bardzo pomocna .Zostały mi sourandy białe mają miesiąc jak ktoś by chciał proszę o info na PW nie mam do nich pudełka.
 

szybal

Banned
Próbowałem wszystkiego i z kablem i oszukaniem kalibracji i to samo .
Jak u kogoś od początku bas działał w kratkę to nie ma porównania ja wiem jak było jak działało i jak powinien grać.
Szkoda bardzo mi pasował
Nie wiem co teraz kupić :(
 

darekgra

Member
No to faktycznie jest jakaś spory problem z tym basem.
Ciekawi mnie jak to wygląda u reszty użytkowników? Przypuszczam że większość może tak działać tylko użytkownicy nie są tego świadomi.
Co kupić... O podobnej klasie i jakości dźwięku to z SB chyba nic nie będzie, tylko prawdziwe kino.
Jeśli by zejść trochę z wymaganiami to może jednak ten bar 5.1.
Ewentualnie zaczekać może nowe serie SB będzie jakieś fajne.
 

Tygrysekk

New member
A czemu nikt nie mówi o Yamaha? Byłem ostatnio w sklepie z bardzo dobrymi opiniami jeśli chodzi o doradztwo i do salonu 20m2 polecili mi soundbar Yamaha YSP-2700 z subem lub jeśli pieniążków więcej to YSP-5600.
Mówili, że działa to świetnie i znakomicie imituje kino domowe, bo przy kalibracji system sobie sam wyszukuje przeszkód i odpowiednio się skalibruje aby dźwięk odbijał się optymalnie.
Pytałem i JBL 5.1 z satelitkami, ale powiedzieli, że satelitki na ładowanych akumulatorach to jedynie zabawki i efekt będzie prawie żaden.
 
Do góry