Soundbar Bose 700

darekgra

Member
Panowie jak by ktoś sprawdził opisany sposób walki z błędem, byłby wdzięczny za informację, ponieważ znajomy chce kupić ten zestaw i nie wiem czy na siłę go od tego odwieść.
 

szybal

Banned
Zestaw jest bardzo dobry może ja źle trafiłem podobno w Polsce dużo się sprzedało .
No ale sam fakt mega kombinacji żeby normalnie korzystać z zestawu za duże pieniądze jest słaby.
 

kcz3

New member
Witam witam panowie tak jak obiecałem sprawdziłem po piętnastej. A więc zrobiłem restart urządzenia usunęłam go z konta Boże. Dodałem nową sąd bar 700 miałem problem z dodaniem moduł basu nie wykrywa mi go no ale później się pobawiłem i udało mi się go dodać. Przystąpiłem do kalibracji dźwięku poprze słuchawki. Włożyłem słuchawki na malutkim stoliku tak jak opisany było w tym Forum angielsku. Więc pierwsza uwaga 30 cm to jest za mało za każdym razem jak wy kalibrowane dźwięk miałem informacje z aplikacji że jestem za blisko i żebym się oddalił i Spróbował ponownie. Więc w tym razem oddaliłem się o jakieś 0,5 m skierowałem mikrofon słuchawek w stronę bose. No i włączyłam sobie muzyczkę delikatną Cover preslaye.No i wierzcie albo nie wierzcie zadziałało. Znaczy wydaje mi się że ten gościu która to wpadł to jest bardziej przypadek brak na logikę biorąc źli skierujemy mikrofon w stronę wydającego się dźwięku aby skalibrować głośnik no to te bodźce dźwiękowe będę jakby nie było silniejsze. Ale jest boss w tym momencie mój głośnik basowy vi brew je tylko teraz ten dźwięk mi się tak nie za bardzo podoba ponieważ jest taki bardziej przytłumiony więc nie mogę powiedz że ją Basa bobasa mam ale az aż za dużo. (Przepraszam za błędy ale dyktuje dyktuje to co pisze) międzyczasie dzisiaj dostałem paczkę od bose również przyszła z Belgii z kablem jack jem 3,5 mm nie właściwie to co mi to wysłali chyba żeby przetestować. Więc kończąc moją szybko trochę rozkojarzona wypowiedź uważam że problem nie jest w samym urządzeniu tylko w kalibracji dźwięku tak jak pisał kolega z Australii bodajże. Nie wiem za bardzo co z tym teraz zrobić wydaje mi się troszeczkę naciągany że będą taki sposób kalibrować sprzęt warty jakby nie było trochę pieniążków ale bass mam. piona do następnego.
 

kcz3

New member
Ale kurde dalej nie wiem czy to tak powinno grać czy inaczej. U mnie zmiana ogromna bo tak naprawdę niebo a ziemia . Ale nigdy nie słyszałem jak powinno to grać wiec teraz nie wiem czy to tak gra dobrze bo mocna kalibracja czy co?
 

kcz3

New member
Dobrze że działa nie dobrze że przysłali kabel czyli dalej są w czarnej dupie.

Mimo tego ze dziala myśle ze napisze im po weekendzie ze mimo połączenia kablem (jeszcze nie testowałem ) jest problem. Zobaczymy co powiedzą ja koresponduje bezpośrednio z Belgia. Właśnie z konfigurowalem adaptix jeszcze raz z kanapy i jest jak bylo bas duzo mniejszej . Wiec jest to kwestia mikrofonubw słuchawkach dźwięk w normalnym programie jest teraz taki przymulony niebpodoba mi sie jestvmniej czysto wiec powracam do ustawień bez basu. I do bose będę dalej narzekał
 

Placek

Member
Panowie
Jestem praktycznie zdecydowany na marke Bose ale mam dylemat ad wyboru rozwiazania.

Bose 700 z 1xbasem, oraz 2 satelitami bezprzewodowymi ..

Czy jednak system 5.1 (pewnie niedlugo 5.2) oraz jakis amplituner?

Mam 30m2 salonu otwartego na jadalnie.
Kable wyprowadzone na surround-y.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Panowie
Jestem praktycznie zdecydowany na marke Bose ale mam dylemat ad wyboru rozwiazania.

Bose 700 z 1xbasem, oraz 2 satelitami bezprzewodowymi ..

Czy jednak system 5.1 (pewnie niedlugo 5.2) oraz jakis amplituner?

Mam 30m2 salonu otwartego na jadalnie.
Kable wyprowadzone na surround-y.
Zdecydowanie 5.1/5.2
 

kcz3

New member
W sklepie internetowym. Ale załatwiam wszystko bezpośrednio z Bose . Mogłem zwrócić do sklepu bo nie minęło jeszcze 14 dni ale wolałem z Bose. No i mi się wydaje ze to problemu nie rozwiąże bo bass fizycznie działa po tej kalibracji problem jest inny
 
Do góry