Soundbar Bose 700

kcz3

New member
Tak w apce Bose wcześniej musiałem
zdejmować bas a potem
na 100 i Sound bar grał więcej basu niż sub .


To ja powiem tak zestaw mam od piatku tak naprawdę podłączyłem wszystko i gra ładnie ogólnie ale mam wrażenie ze basu praktycznie nie ma drga troszkę ten klocek ale jak wyżej pisałeś ze więcej basu daje soundbar . Mój zestaw z przed 8 lat Sony lepiej basuje a kosztował polowe tego co BOSE. I nie wiem czy nieboszczyka do sklepu tego basu bo ponad 2 koła jakby nie było a różnicy żadnej kurde . Może ja się nie znam może tak powinno być ten od sony to dudni a ten wibruje
 

szybal

Banned
Bose jak działał prawidłowo najlepszy bas jaki słyszałem i miałem był głęboki i bardzo mocny.
Jeżeli w apce wyłączysz bas module i za chwile włączysz a różnica w basie będzie nie wielka znaczy że masz to samo co ja :(
 

kcz3

New member
Bose jak działał prawidłowo najlepszy bas jaki słyszałem i miałem był głęboki i bardzo mocny.
Jeżeli w apce wyłączysz bas module i za chwile włączysz a różnica w basie będzie nie wielka znaczy że masz to samo co ja :(

Na jakim kawałku najlepiej sprawdzić nagrambsobie i porównam
 

szybal

Banned
Na YT wpisz przykładowo bas test .
Ale na czym kolwiek jak nie studni to nie działa wydaje tylko pomrukiwanie
to nie ma nic wspólnego z jego możliwościami
 

kcz3

New member
Miało być dudni :)

Widzialem chyba Twój komentarz na ceneo. Bawiłem się wczoraj i kurde chyba jednak dudni. Puściłem sobie muzyczkę i dźwięk był całkiem inny jak wyjąłem wtyczkę . Skontaktowałem się mimo wszystko z pomocą techniczna powiedzieli zeby sprawdzić połączenie z kabla z sounbarrem czy będzie podobnie...
 

darekgra

Member
Panowie jeśli sub chodzi poprawnie to wy na tych filmikach testowych z YouTube nie musicie tego słyszeć a powinniście nawet czuć wibracje w całym pomieszczeniu. A nie zastanawiać się że z subem dźwięk jest inny niż na samej listwie.
 

szybal

Banned
Wystarczy że wyłączysz w apce bas modul u mnie nie było różnicy lepszy bas był z belki niż z suba .
Myślę że bose od początku nie radzi sobie z tym problemem .
Pomoc techniczna twierdzi że nie miała podobnych zgłoszeń.
Może jak ktoś od poczatku miał słaby bas i nie miał porównania tak jak ja uważa że wszystko jest ok.
 

kcz3

New member
Wystarczy że wyłączysz w apce bas modul u mnie nie było różnicy lepszy bas był z belki niż z suba .
Myślę że bose od początku nie radzi sobie z tym problemem .
Pomoc techniczna twierdzi że nie miała podobnych zgłoszeń.
Może jak ktoś od poczatku miał słaby bas i nie miał porównania tak jak ja uważa że wszystko jest ok.

Próbowałeś kablem połączyć .
A i poprawka mój bass to 500 a soundbarre 700. Wiec mój jest troszkę mniejszy
 

szybal

Banned
Nie próbowałem nawet nie mam takiego kabla to nie jest manta żeby działało albo nie
. Kupiłeś zestaw i nie wiedziałeś czy masz 700 czy 500 ?
 

kcz3

New member
Ja jestem laikiem chciałem cos zeby grało nawet nie wiedziałem ze jestv700 :) ale teraz sprawdziłem bo mnie prosili o numery seryjne i mam soundbar 700 i module bass 500 :) jakby Nie bylo bass ma być nawet zmkiejszego . U mnie dudni jak położę rękę to wibruje ( mam go w rogu pokoju) no i pokój mam duży (35m) , czekam na kabel maja mi wysłać a i spróbuje zwykłym jackiem połączyć
 

szybal

Banned
U mnie jak grał na początku nie musiałem sprawdzać bas rozchodził
się po całym salonie był potężny i mięki . Jak przestał działać poprawnie masakra od razu wiedziałem że coś jest nie tak.
 

szybal

Banned
Dobre :) parę lat temu miałem wysoki model Yamaha ysp 4000 i sub piano sw 700 miało mnóstwo ustawień kombinacji ale to nie było to.
Bose super mi odpowiadał zobaczymy jak wróci .
Może kupię coś innego .
 

szybal

Banned
No ale to rozchodzenie sie basu zależy tez od słuchanego materiału
Nie wiem jak Tobie to wytłumaczyć
Może tak jak miałem przykładowo na plus 20 i czułem że jest wszędzie podloga kanapa ściany nawet jak nie
oglądałem głośno to znaczy że działał prawidłowo
Jak musiałem ustawić na 100 i głównie bas wychodził z belki to znaczy że nie działa proste i smutne
 

szybal

Banned
Po przekonaniu się przez różne fora jestem już mądrzejszy niż nasza pomoc techniczna czekam na powrót sprzętu i zastosuje wskazówki które podają jako skuteczne w naprawie tego problemu.
Hi everyone, the problem is in the adaptiq software.
To stwierdzenie często się powtarza
zobaczymy.
 

kcz3

New member
Po przekonaniu się przez różne fora jestem już mądrzejszy niż nasza pomoc techniczna czekam na powrót sprzętu i zastosuje wskazówki które podają jako skuteczne w naprawie tego problemu.
Hi everyone, the problem is in the adaptiq software.
To stwierdzenie często się powtarza
zobaczymy.

Możesz podać te wskazówki ?
 
Do góry