Soundbar Bose 700

kcz3

New member
bose 700 plus module bass

Hey mam takie pytanko osnosnie tego zestawu.
zamowilem bez wiekszego zastanowienia sie i rozeznania soundbar +bass BOSE 700 kierowalem sie tylko marka i atrakcyjna cena. Sprzet otrzymam w piatek. Teraz tylko sie tak zastanawiam bo czytajac wszelkie forum troszke po fakcie ( zawsze moge zwrocic) ale zauwazylem ze kazdy teraz mowi o tym ATMOS . widze ze bose tego nie obsluguje . wszyscy polecaja LG sky10 albo YSP-2700. Juz sam nie wiem czy ktos z Was znajacy sie na rzeczy moze mi rozjasnic czy to jest az tak wazne ten caly ATMOS czy mimo tego dokonalem dobrego wyboru? CO prawda ten lg jest czesto wposminany...

dzieki
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Hey mam takie pytanko osnosnie tego zestawu.

zamowilem bez wiekszego zastanowienia sie i rozeznania soundbar +bass BOSE 700 kierowalem sie tylko marka i atrakcyjna cena. Sprzet otrzymam w piatek. Teraz tylko sie tak zastanawiam bo czytajac wszelkie forum troszke po fakcie ( zawsze moge zwrocic) ale zauwazylem ze kazdy teraz mowi o tym ATMOS . widze ze bose tego nie obsluguje . wszyscy polecaja LG sky10 albo YSP-2700. Juz sam nie wiem czy ktos z Was znajacy sie na rzeczy moze mi rozjasnic czy to jest az tak wazne ten caly ATMOS czy mimo tego dokonalem dobrego wyboru? CO prawda ten lg jest czesto wposminany...



dzieki
Ta wada jest nawet pomijajalna. Gorzej z tylko 1 HDMI, bo jak TV nie będzie obsługiwał np. DTS to nie będziesz miał dźwięku...
 

xgutti

New member
Bez reklam
Prawdziwy dolby atmos uzyskamy poprzez fizyczne umieszczenie głośników, czy to porządnego centralnego, frontów, subwoofera nie wspominając już o głośnikach surround czy głośnikach umieszonych w suficie a gdyby tego było jeszcze mało to wszystkie te klocki muszą być napędzane potężnym amplitunerem kina domowego.
A pisanie o dźwięku dolby atmos który chcemy uzyskać z pojedynczej listwy dźwiękowej to tak samo jak naklejenie naklejki z napisem Porsche na Lanosa 😁 to wciąż będzie tylko Lanos ale z naklejką Porsche.
 

szybal

Banned
Witam
U mnie wystąpił problem z subem zaczął grać bardzo słabo prawie wcale zrobiłem wszystko co możliwe restart resety telefony do pomocy technicznej i nic.
Finalnie pojechał zestaw do MM a jutro kurier i serwis .
Jak działało byłem mega zadowolony
Teraz doczytałem się na obcojęzycznym forum że to się zdaża prawdopodobnie coś z oprogramowaniem.
Ale żeby nie czekać dwa razy wysłałem Bose 700 i Bas 700 za jednym razem bo nie wiadomo co zawiodło.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam
U mnie wystąpił problem z subem zaczął grać bardzo słabo prawie wcale zrobiłem wszystko co możliwe restart resety telefony do pomocy technicznej i nic.
Finalnie pojechał zestaw do MM a jutro kurier i serwis .
Jak działało byłem mega zadowolony
Teraz doczytałem się na obcojęzycznym forum że to się zdaża prawdopodobnie coś z oprogramowaniem.
Ale żeby nie czekać dwa razy wysłałem Bose 700 i Bas 700 za jednym razem bo nie wiadomo co zawiodło.

Szybal coś u Ciebie złe fluidy ostatnio : HUE a teraz Bose :(
 

kcz3

New member
Hello
Mam połączony soundbar z modułem bass wszystko swieci na biało w aplikacji jest wykryty bez problemu. Ale wydaje mi się ze nie działa . Oglądam programy muzyczne i bass wcale nie wibruje... dziwne .
 

szybal

Banned
Miałem to samo dla tego wysłałem do serwisu.
Na początku grało super miałem bas na plus 20 i starczyło .
Czytałem gdzieś że to znany problem .
Zobaczymy co na to serwis.
 

darekgra

Member
Pisałem już dużo wcześniej (jak SB wybierał kolega tvmania) o tym problemie i kilku innych opisywanych właśnie na stronach z linka wyżej. Jak za taką kasę o masakra no i już trawa to dobrych kilkanaście miesięcy a Bose jakoś tego nie może naprawić. Ciekawe jest to że nie dotyczy to wszystkich tylko przypadki losowe.
Kilkanaście stron często ciekawych tematów.
https://community.bose.com/t5/Home-Theater/bd-p/home-theater
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Poczekamy zobaczymy.
Mój zestaw pojechał do Belgii duża kultura w MM w Gdyni.
Co ciekawe pomoc techniczna w Polsce nigdy nie słyszała o tym problemie ciekawe zawsze jesteśmy z tyłu.
 

darekgra

Member
Bose u nas nie jest tak popularny jak za oceanem.
W którymś z wątków czytałem opis waszego problemu, klient jeździł do centrum Bose (tam jest ich sporo) ze sprzętem coś tam serwisant grzebał w oprogramowaniu i było ok po powrocie do domu po kilku godzinach powtórka z rozrywki i już nic nie pomagało. Tych przypadków było tam opisanych więcej.
 

kcz3

New member
Miałem to samo dla tego wysłałem do serwisu.
Na początku grało super miałem bas na plus 20 i starczyło .
Czytałem gdzieś że to znany problem .
Zobaczymy co na to serwis.

To samo ? Aplikacja wykrywała ? Wczoraj poszukałem sobie filmów testowych do basów na yt i niby wibruje ale nie jakoś mocno. Jak słucham muzyki tobpraktycznie w ogóle odczuwam basu....
Te ustawienia na 20 to masz nabmysli w aplikacji ?
 
Do góry