Soundbar Bose 700

darekgra

Member
Co najwyżej trzech...
Po jednym do belki, suba i modułu Bluetooth.
Z tym że zasilacz belki jest zewnętrzny.

Myślę że jeśli chodzi o wrażenia przestrzenne to zestawy z oddzielnymi głośnikami będą lepsze.

Edit
Przy SubAir faktycznie niezbędne są dwa gniazdka, jedno do suba drugie do modułu łączności bezprzewodowej z belką.
Czyli łącznie wychodzą 4 gniazdka :)
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
kopalnia info o problemach z Bose 700 na obcojęzycznych forach .
Szkoda sam Soundbar gra pięknie jeżeli komuś to wystarczy ok
Parowanie dodatkowych głosnikow i apka Bose porażka.
 

panedi

New member
Ja osobiście od prawie 1,5 roku użytkuje soundtouch 300 wraz bose acoustimass 300 oraz tyłami.
Jestem bardzo zadowolony i nie miałem nigdy żadnych problemów. Natomiast uważam, że tylne głośniki są zbędne, sama belka + bass robią wystarczającą robotę. Tyły to małe pierdki, które niewiele wnoszą. Wcześniej miałem BDS635 i tam tyły grały o niebo lepiej.
Po Waszych wpisach zastanawiam się czy można podłączyć 2 x acoustimass 300 do mojej belki :-D
 

szybal

Banned
Tylne grają mega dobrze ja miałem pokręcone na plus 50 były wyraźnie słyszalne podczas filmów i muzyki a nawet przy oglądaniu wiadomości.
 

darekgra

Member
Ja osobiście od prawie 1,5 roku użytkuje soundtouch 300 wraz bose acoustimass 300 oraz tyłami.
Jestem bardzo zadowolony i nie miałem nigdy żadnych problemów. Natomiast uważam, że tylne głośniki są zbędne, sama belka + bass robią wystarczającą robotę. Tyły to małe pierdki, które niewiele wnoszą. Wcześniej miałem BDS635 i tam tyły grały o niebo lepiej.
Po Waszych wpisach zastanawiam się czy można podłączyć 2 x acoustimass 300 do mojej belki :-D
Może te twoje tylne grają tak jak kolegom suby? :)
Można powiedzieć tylne głośniki w kinie to podstawa.
Obawiam się że jest dużo więcej osób z problemami w tym zestawie bose lecz albo są nieświadomi tego jak to faktycznie powinno grać albo nie chcą się przyznać że sprzęt za taką kasę gra tak cienko.
 

panedi

New member
Panowie, owszem tyły grają, wiem co i jak poustawiać, bo to nie pierwsze moje kino domowe :)
Jednak dźwięk, jaki się z nich wydobywa jest jak dla mnie płaski, bez porównania do tego co oferował HKTS. Naprawdę sama belka potrafi sporo i wydawanie 1500zł na głośniki plus w moim przypadku jeszcze stojaki nie miało sensu. Często wyłączam tyły aby sprawdzić jak gra sama belka i jakbym miał teraz kupić tylne głośniki za taką kasę, to na pewno bym się nie zdecydował. Taka jest moja opinia. Gdzieś na YT oglądałem testy bose 300 i parę osób miało podobne odczucia do moich.
 

panedi

New member
Czyli jako kino 5.1 jest z tym zestawem bardzo słabo.

Nie, nie jest bardzo słabo ale mogłoby być lepiej ;) Ewentualnie może lepszy efekt uzyskałbym gdyby podwiesił głośniki pod sufitem, a nie stawiał za sofą na stojakach.
Ogólne zestaw jest dla mnie wystaczający ale tak jak pisałem, gdybym miał kupić ponownie to bez głośników tylnych.
 

darekgra

Member
Tylko musi działać... A jak nie działa to sam już wiesz :)
SB tej klasy i wartości nie powinien mieć takich problemów lub powinne być szybko rozwiązane.
 
Do góry