Soundbar Bose 700

szybal

Banned
To się pojawiło
 

Attachments

  • Screenshot_20190508-194146_Bose Music.jpg
    Screenshot_20190508-194146_Bose Music.jpg
    15,3 KB · Wyś: 30

Radziu23

New member
W nowym updejcie pojawiła się dodatkowa możliwość sterowania basem pod modułem basowym - dodajcie tam trochę mocy i teraz nie mówić ze nie ma basu u mnie powyżej 40 już się nie da wytrzymać w salonie :)
 

Radziu23

New member
Tak basowego - chociaż ten z listwy tez mu daje mocy dużo ( przynajmniej w moim przypadku:)) ale fakt ten update powinien być od początku.
 

Radziu23

New member
Hmmmm u mnie zawsze był tylko poziom na belce, na Basie nie było tej opcji - belka zwiększała moc automatycznie w basie - na ios. No nic gra zajebiscie i za każdym razem jak odpalam to morda się cieszy:)
 

Radziu23

New member
Zastanawiam się tylko jak teraz liniowo coś podpiac np. Gramofon, jakieś pomysły? Konwerter na kablu optycznym?
 

kcz3

New member
Jak macie ustawione ja mam tak sorry za jakość zdjęcia ale nie wiem jak wkleić lepszej jakości tj zdjecie ekranu. Rzeczywiście przy 40 wali mocno :)
 

Attachments

  • 03CCB31E-791B-479B-933D-AA024022E475.jpg
    03CCB31E-791B-479B-933D-AA024022E475.jpg
    4,2 KB · Wyś: 84

szybal

Banned
Jak oglądam Netflixa i do radia mam wszystko na zero i tak pięknie gra teraz po tej apce bas gra jak należy.
 

szybal

Banned
Kupiłem następny zestaw . Pisałem uż że po zwrocie testowałem LG SK10 , Sony i Samsunga . I stwierdziłem że sama SB Bose 700 gra lepiej niż te belki z subami pseudo Atmosem itd.
Teraz poluje na drugi sub w okazyjnej
cenie.
Kiki cena dobra tylko kolor szukam białego bas modul 700.
 

szybal

Banned
Kupiłem drugi bas modul .
Pierwsze wrażenie oczywiście więcej basu .
Dźwięk rozchodzi się jeszcze przyjemniej .
 

szybal

Banned
W MM masz raty 0 procent .
Te sourandy dają radę mega.
Ja mam Tu ma:)
 

Attachments

  • Screenshot_20190519-115202_Bose Music.jpg
    Screenshot_20190519-115202_Bose Music.jpg
    20,9 KB · Wyś: 39

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam szybal jest taka opcja ze możesz dodać aż 2 zestawy bose surround speakers? To jak u ciebie jest ten zestaw ustawiony i jak to gra? Belkę masz pod tv 2 suby rajd przed tv jeden z lewej 2 z prawej a 4 satelitki jak ustawione 2 z tyłu za głową a kolejne 2 gdzie?
 

szybal

Banned
Witam
Sourandy mam dwa lewy prawy i dwa suby nie wiem dlaczego tak pokazuje apka może pamięta poprzednie.
Ale nie chce nic mieszać bo w końcu wszystko chodzi miodzio .
Bawiłem się z adaptic zrobiłem kilka razy kalibracje z różnej odległości ,
Co ciekawe najlepszy efekt jak dla mnie to kalibracja max 1,5m od SB
Jak robiłem około 4 m podgłaśniał środek ściszało Suby podgłasniało satelitki .
Tak więc ustawiłem pod siebie za którąś kalibracją .
 
Do góry