Soundbar Bose 700

xgutti

New member
Bez reklam
Ja mam na zero.
Z robiłem kilka kalibracji z różnej odległości żeby uzyskać efekt który mi pasuje . Masz rację jak zbliże ucho do souranda słychać trzaski cały czas.
Ale jak siedzę na środku i oglądam nie słyszę tego.
Moje ustawienia są znacznie podkręcone , tyłu mam na 40 basowy na 60 a i poziom głośnika na 20. Dlatego też bardziej słyszę te trzaski w tylnim prawym.
Czy nikt z posiadaczy Bose 700 nie używa Netflixa ?
 

szybal

Banned
Masz to co ja miałem z basem od początku błędna kalibracja .
Jak masz dwa suby zrób kalibracje na środku salonu zobaczysz różnicę jak potrafi grać ten bas .
Ja maksymalnie przy 2 synach ustawiam na 20.
 

szybal

Banned
Szkoda że nikt z Bose 700 posiadający tv innej marki i Netflix tu nie zagląda.
Można by było wykluczyć jednego podejrzanego.
 

xgutti

New member
Bez reklam
Obawiam się że to awaria Bose 700, przywrócenie TV jak i soundbara do ustawień fabrycznych nic nie dało. Gdy na konsoli PS4 wybieram ustawienie wyjścia audio na Bitstream Dolby trzaski tylniego prawego występują a na dwóch pozostałych jest wszystko w porządku. Coś jest z dekoderem Dolby Digital. Jutro podłącze głośniki i konsole pod inny telewizor i się sprawa wyjaśni czy winę ponosi telewizor czy głośnik.
 

Attachments

  • 20190528_111135.jpg
    20190528_111135.jpg
    23,4 KB · Wyś: 29
Ostatnia edycja:

Radziu23

New member
na community Bose pelno osob zglasza ten problem po ostatniej aktualizacji sprzetu - u mnie oczywiscie te same objawy, na ten moment nie ma na to fixa.
 

szybal

Banned
Też tak myślałem ale wróciłem do Bose i nie dość że nie żałuję to dokupiłem dodatkowy sub i teraz jestem w niebie.
 

xgutti

New member
Bez reklam
na community Bose pelno osob zglasza ten problem po ostatniej aktualizacji sprzetu - u mnie oczywiscie te same objawy, na ten moment nie ma na to fixa.
Bardzo dobra wiadomość, chociaż wiadomo że to nie wina telewizora czy samego Bose 700 :) a oprogramowania. Więc pewnie sztab programistów to lada moment naprawi :)
 

Placek

Member
Zdecydowanie 5.1/5.2
Dobra rozwine troche temat.


Moj pokoj to 30m2 ale otwarte na jadalnie i kuchnie zatem pomieszczenie robi sie ok 54m2.
Nie chce naglasniac calosci ale rzeczone 30m tak by w kuchni dalo sie funkcjonowac.

Czlowoek w Bose zasugerowal mi ze Soundbar Bose owszem to cudeńko ale w przestrzeni kanapy a tak na prawde sprawdzi sie w sypialni.

Idac tym tropem zasugerowal rozwiazanie Acousfimass 10 z normalnym amplitunerem.

Niestety nie sluchalem zadnego z nich a co dopiero w warunkach 'nie salonowych' ale troche mnie przerazil tym podejsciem.
Dodatkowo zwrocil uwage na system podoiecia kabli w AC gdzie sub jest centralnym punktem(kable) i najlepiej zeby stal w narozniku pokoju.

Czy zgadzacie sie z tymi opiniami?
 
Do góry