Soundbar Bose 700

70 WASHES

New member
Panowie Bosowie a jak wygląda sprawa z modelem 500. Jak to gra bez i z subem. Czy tam też są problemy o jakich piszecie czy dotyczą one tylko 700ki?
 

70 WASHES

New member
Chodziło mi o bardziej konkretną odpowiedź dotyczącą 500. Bose 700 ma poważna wadę jak dla mnie. Ten szklany top. Przy małych szkrabach będzie cały czas latanie ze szmatką.
 

szybal

Banned
Nie no nie dam rady :) ja też mam małe dzieci wystarczy nauczyć co wolna a co nie .
Ale musisz szukać porady na wychowanie.pl a nie tu. :)
 

70 WASHES

New member
Nie no, świetna rada. Powinieneś zostać akwizytorem albo Panem Domu .
Na marginesie utrzymanie sprzętu w czystości też jest ważne.
Wracajac do tematu to mam nadzieję, że ktoś wypowie się na temat 500.
 

szybal

Banned
Dostałem informacje z pomocy technicznej Bose dotyczącej zakłóceń w tylnym prawym :
W najbliższych dwóch dniach zostanie wypuszczony update, który ma rozwiązać ten problem.
 

xavierpl

New member
Panowie z subem bose 700 to inna bajka na 40 moc nie idzie wytrzymać �� poezja
Powiedzcie mi w aplikacji bose mam tylko przy module poziom głośnika nie ma ilości basów czy ilość basów ustawiam na listwie ?
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja mam bose 700 i sun i sąsiedzi wiedzą kiedy gra muza ale mam wyrozumiały sąsiadów. Niebawem 2 sub plus satelitki
 

xavierpl

New member
Ja posiadam Listwę ,suba i 2 sorroundy i wszystko pięknie gra , drugi sub oceniłem ze zbędny wydatek pokój ma 18 m


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

szybal

Banned
Czy u was też nie łączy z apką może aktualizację pobiera :)
 

Attachments

  • Screenshot_20190606-184606_Bose Music.jpg
    Screenshot_20190606-184606_Bose Music.jpg
    12,4 KB · Wyś: 26

kcz3

New member
Mam wielka ochotę sprawić sobie satelity ale żona się nie zgadza na te kable/zasilacze co będą się walały za kanapa kurde pozostaje mi chyba 2 sub mam 500 ale dokupie 700. Jak macie rozstawione dwa suby? Ja mam jeden w rogu za plecami a drugi gdzie można dać ? ( wzdłuż listwy nie mam miejsca ) a jak znajdę to zaburze etetyke zony:)
 

xavierpl

New member
Sub 700 jest prześliczny wiec żona napewno się zgodzi [emoji846]ja mam dwa sorroundy za kanapa na stojakach a nadajniki ukryłem po komoda wiec ich nie widać [emoji846]w moim odczuciu sorroundy dają dużo przestrzenności dźwięku szkoda ze nie można podpiąć 4 [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 
Ostatnia edycja:
Do góry