Sony XR-75X95L

Ciekawostka. Moje podejrzenie padło na amplituner połączony przez hdmi (arc). Może on go jakoś wybudza. Zdaje się że wyłączając TV zostawiony na głośnikach TV licznik startował od 0. Mam tylko nadzieję że prądu nie pobiera tyle co gdy jest włączony.
 
Kontaktowałem się z supportem, o to odpowiedź:

"czas pracy pokazuje informacje o czasie pracy telewizora od ostatniego odłaczenie z pradu lub ostatniego ponownego uruchomienia telewizora poprzez funkcje "uruchom ponownie" z pilota."

tylko co to za funkcja "uruchom ponownie" z pilota?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
jest taka funkcja w menu tv - uruchamia tv od początku nie kasując ustawień (coś podobnego jak byś odłączył od prądu ale nie musisz ruszać tyłka z kanapy)
 
Ostatnia edycja:
jest taka funkcja w menu tv - uruchamia tv od początku nie kasując ustawień (coś podobnego jak był odłączył od prądu ale nie musisz ruszać tyłka z kanapy)
OK, ok... bo ja to zoruzumiałem jednak tak, ze na pilocie jest jakiś przycisk :) A w sumie wyzerowaniu czasu to mógł być zanik pradu. No dobra. Coś wiem więcej. Dzięki!

Póki co zachwycam się obrazem :)
 
Teraz brałem w euro 10 rat. Wyszlo mnie 12860, bo 13860 jakaś promocja minus 1000 zł miałem jakiś bon u nich do wykorzystania. Jak brałem w SC za gotówkę 55x90s to nie dość że miałem -20% na GW 5 lat to jeszcze z ceny 4800 zeszli na 4200. Więc wydaje mi się że można ugrać dobra cenę.
 
Do góry