Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

arczi81

Member
Jak Sony xh90 spisuje się,dogaduje się z multiroomem 4K od Polsatu cyfrowego? , zamierzam dokupić i nie wiem jak to się spisuję?
Druga sprawa,po aktualizacji do wersji 615 czasami nie startuje tv razem z saundbarem od LG jakiś błąd wyskakuje przy saundbarze,pomaga wyciągnięcie wtyczki z gniazdka. A przed aktualizacją nie miałem tego problemu,tv przywracalem do ustawień fabrycznych ale nic to nie pomogło... Coś trzeba jeszcze ustawić w tv? Czy czekać na kolejną aktualizację?
 

mieto132

New member
u mnie też coś się popsuło z sterowaniem kinem domowym ,nawet jak przed wyłączeniem zmienię z system audio na głośniki w tv to i tak gasi mi audio

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Problem z kinem domowym to odwieczny problem w tym telewizorze... U mnie dopiero zaczęło to działać w miarę ok gdy wgrałem soft od x90j...
Co do polsatowkiego multiroomu to co to ma wspólnego z tv?
 

ralotm

New member
ja mam 10 letnie kino domowe sony i działa bez zarzutu :) samo się włącza, wyłącza a we wcześniejszym TV musialem osobno włączać tv i kino. Wie ktoś czy bedzie dolby vision przy konsolach 4k 120hz ?
 

arczi81

Member
Problem z kinem domowym to odwieczny problem w tym telewizorze... U mnie dopiero zaczęło to działać w miarę ok gdy wgrałem soft od x90j...
Co do polsatowkiego multiroomu to co to ma wspólnego z tv?
Nie wiem co ma wspólnego, muszę go jakoś połączyć z tv kablem hdmi?
Pytam czy nie ma też jakiś niespodzianek typu rozłączanie multirooma ,zawieszanie w trakcie ogladania ,pikselozy itp...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kolego nie wiem jak po zmianach na ten polsat box coś tam hehe ale do tego czasu było tak (ja nie mam ale moi rodzice mieli) że dostawałeś po prostu kolejny dekoder z karta i tyle. Karta z tego dekodera od multiroomu musiała być co jakiś czas wkładana do dekodera tego głównego (matki). Ale to nie zmienia faktu że otrzymujesz kolejny dekoder który podpinasz normalnie kablem hdmi i tyle.
 

mieto132

New member
ja mam 10 letnie kino domowe sony i działa bez zarzutu :) samo się włącza, wyłącza a we wcześniejszym TV musialem osobno włączać tv i kino. Wie ktoś czy bedzie dolby vision przy konsolach 4k 120hz ?
Ok,ale wcześniej można było np. w kinie przełączyć na radio wył.tv a radio w kinie grało dalej a teraz i tak się wyłącza razem z tv.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

P-U-M-A

New member
Myślę że to odpowiedni wątek. Kupiłem w Maju KE75XH9096 i teraz na finiszu budowy zastanawiam się nad zmianą jednak na projektor laserowy.
Ile mogę waszym zdaniem wołać za ten TV? Kupiony w maju odpakowany i od tego czasu tylko 2 razy go odpaliłem żeby go sprawdzić.
 

arczi81

Member
W neonecie i na Sony centre nowy jest za 6499 a na allegro za 6799.. model Sony KE75XH9005 ale to ten sam co 9096 różni się aby rozstawem nóżek
 
Do góry